emcio Opublikowano 10 Marca 2019 #1 Opublikowano 10 Marca 2019 Witam. Nazywam się Emil jestem z okolic Lublina postanowiłem założyć swoje pierwsze akwarium i padło na malawi. Zbiornik 200l (100x35x50) filtry zewnętrzny kubełkowy 1000l/h wewnętrzny 200l/h , grzałka 200 W, oświetlenie- listwa led 2x90cm 16 kolorów podłoże piasek dolomitowy grubość około 1.2 mm 30kg, łupek drzewiasty 30kg zbiornik zalany wczoraj filtruje się obsady jeszcze nie ma bo jest za wcześnie . Co do obsady to chciałbym żeby było więcej mniejszych ryb niż kilka sztuk większych i w związku z tym prosiłbym o wszelkie sugestie. Na razie wygląda to tak
Nomercy Opublikowano 10 Marca 2019 #2 Opublikowano 10 Marca 2019 Proponuję usunąć większość piachu, zmienić ustawienie kamieni oraz zasłonić grzałkę i zasys filtra biol. Dołożyć tło niebieskie lub juwel poster 1 [nie polecam tła czarnego bo będzie strasznie mrocznie a już dość tego u większości tu...], wymienić filtr wewnętrzny ponieważ 200h/l jest za słaby i dołożyć kamieni w mojej opini. Pozdrawiam 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się