Masey80 Opublikowano 21 Lutego 2019 #1 Opublikowano 21 Lutego 2019 (edytowane) Witam.zostalem szczęśliwym posiadaczem baniaczka 260x70x50(głębokość)wraz z ok 80 pyskami-yellowki,acei,kupa socolofi,2venustusy ,2samiczki Red redow,3 bliżej nieokreślone(coś jak rdzawy Ala crabro)ale to na inny temat.smykaja jeszcze 3 aulono coś typu truskawka.z mojego starego to yellowki, maingano,auratusy(by go szlag trafił samcolasaulosi.prosze o propozycje do tego domku.zaznaczam że chciałbym z mieszkańców zostawić yellowki i ok 7 demasoni dokupić.venustus (samiec )mile widziany Edytowane 21 Lutego 2019 przez Masey80
Andrzej Głuszyca Opublikowano 21 Lutego 2019 #2 Opublikowano 21 Lutego 2019 (edytowane) Witam na naszym forum. W tym dziale przedstawiamy krótko swoje akwa i samego siebie. Jeżeli chodzi o obsadę to pytaj w dziale OBSADY. Edytowane 21 Lutego 2019 przez AndrzejGłuszyca
Piotr775 Opublikowano 21 Lutego 2019 #4 Opublikowano 21 Lutego 2019 Można prosić o zrobienie małego porzadku ? 3 lub 4 tematy są identyczne.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 21 Lutego 2019 #5 Opublikowano 21 Lutego 2019 Teraz, Piotr775 napisał: Można prosić o zrobienie małego porzadku ? 3 lub 4 tematy są identyczne. Już jest uporządkowane.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się