Kadango Opublikowano 22 Kwietnia 2019 #11 Opublikowano 22 Kwietnia 2019 @iquitos68To jakie na dzień dzisiejszy masz oświetlenie ? Możesz wrzucić fotkę ? Same RGB czy jednak łączysz z białymi zimnymi ?
iquitos68 Opublikowano 22 Kwietnia 2019 Autor #12 Opublikowano 22 Kwietnia 2019 Teraz mam 2x35 szt. 9500k 1.2W na dwóch belkach. Do tego RGB 50 szt. na przedniej belce i ok 30 na tylnej. Wszystko podpięte pod jeden wzmacniacz 150W i dwa sterowniki od Romka, tak że V2 ogarnia mi 9500k, a V4 2xRGB oddzielnie. Gdybym miał coś zmienić to przełożyłbym część RGB i 9500k z przodu na tył.
Kadango Opublikowano 22 Kwietnia 2019 #13 Opublikowano 22 Kwietnia 2019 Bardzo ładne ! dzięki. Zrobię póki co 9500 K i zobacze co będzie.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się