fudzi Opublikowano 21 Lutego 2019 Autor #11 Opublikowano 21 Lutego 2019 53 minuty temu, M4L4WI_F4N napisał: A czy nie myślałeś aby drewienka do których zamontowales lampy zamienić na coś innego? Drewiekna są zrobione z dębu. Raczej mu się nic nie stanie,jednak kiedyś na pewno to zmienię. 55 minut temu, M4L4WI_F4N napisał: Ja wolę bardziej białą barwę a nawet wpadajaca w niebieski. Zastanawiam się nad dodatkowym paskiem led w kolorze niebieskim. Teraz nie mam czasu zajmować się oświetleniem , bo robię filtr na napęd z pompy od centralnego ogrzewania . Ale raczej barwę niebieską jeszcze uzupełnię.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się