tommidi Opublikowano 26 Stycznia 2019 #1 Opublikowano 26 Stycznia 2019 Witam.Jestem tutaj nowym forumowiczem.Nazywam się Tomek i kieszkam w Piekarach Ślaskich.Akwa jakie prowadze to Juwel Rio 240 .Filtracja w akwa to orginalny wew.filtr juwel jako mechanik i zew.kubełek Eheim classic 250 jako biolog.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 26 Stycznia 2019 #2 Opublikowano 26 Stycznia 2019 ..witam Ciebie Tomku na naszym forum.
egon44 Opublikowano 26 Stycznia 2019 #3 Opublikowano 26 Stycznia 2019 Witaj! Może tak na początek przydałaby się fotka zbiornika
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się