tooomala Opublikowano 15 Stycznia 2019 #1 Opublikowano 15 Stycznia 2019 Cześć Wszystkim. Jestem przyszłym posiadaczem (mam nadzieję) zbiornika około 700l z biotopem Malawi. Pozwolicie że poczytam trochę forum i spróbuję poszerzyć swoją wiedzę. Mam zamiar zrobić większość rzeczy sam, więc informacje z forum będą nieocenione. Pewna wizja już w mojej głowie siedzi i mam nadzieję że jak będę bliski jej realizacji to podzielicie się swoją wiedzą i doświadczeniem. Pozdrawiam. 2
Mróz Opublikowano 15 Stycznia 2019 #2 Opublikowano 15 Stycznia 2019 Tu na forum znajdziesz wszystko Zdawaj relację jak już zaczniesz, bo litrarz zacny! Powodzenia!
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się