Kamil003 Opublikowano 3 Października 2018 #1 Opublikowano 3 Października 2018 Witam przychodzę z problemem który zauważyłem w akwarium kilka minut temu. Mianowicie na kamieniu pojawił się taki dziwny ,,nalot'' różowo-filetowy. W akwarium od około miesiąca są okrzemki , oraz od 1-2 tyg. zaczyna wchodzić glon.
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 3 Października 2018 #2 Opublikowano 3 Października 2018 Podaj parametry wody ,szybciej ci się pomoże
suricade Opublikowano 3 Października 2018 #3 Opublikowano 3 Października 2018 Na tych zdjęciach niewiele widać. Obstawiam krasnorosty.
egon44 Opublikowano 3 Października 2018 #4 Opublikowano 3 Października 2018 Glony w Malawi to nie jest problem, a samo dobro dla ryb Masz okrzemki, które powoli są wypierane przed brunatnice i częściowo krasnorosty...
Kamil003 Opublikowano 3 Października 2018 Autor #5 Opublikowano 3 Października 2018 31 minut temu, egon44 napisał: Glony w Malawi to nie jest problem, a samo dobro dla ryb Masz okrzemki, które powoli są wypierane przed brunatnice i częściowo krasnorosty... Czyli nie mam o co się martwić tak?
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 3 Października 2018 #6 Opublikowano 3 Października 2018 13 minut temu, Kamil003 napisał: Czyli nie mam o co się martwić tak? Nie mas co się martwić okrzemki brunatnice i krasnorosty ,to w naszym biotopie jest pokarmem dla ryb 1
egon44 Opublikowano 3 Października 2018 #7 Opublikowano 3 Października 2018 (edytowane) 3 godziny temu, Kamil003 napisał: Czyli nie mam o co się martwić tak? Wszystko jest ok Edytowane 3 Października 2018 przez egon44
Wolfik Opublikowano 4 Października 2018 #8 Opublikowano 4 Października 2018 Spokojnie. U mnie też tak się zaczynało. 3
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się