cybuch Opublikowano 7 Września 2018 #1 Opublikowano 7 Września 2018 Witam Zbiornik początkowy ale strasznie szybko okrzemki chyba ? Może ktoś potwierdzić? Dziwne bo tylko na szybach dookoła
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 7 Września 2018 #2 Opublikowano 7 Września 2018 Kolego podaj parametry wody Na moje oko to brunatnica
egon44 Opublikowano 8 Września 2018 #3 Opublikowano 8 Września 2018 (edytowane) Tak to są okrzemki... Normalne w świeżych zbiornikach... Tak to u mnie wyglądało na początku... Edytowane 8 Września 2018 przez egon44 1
mwojciechowski47 Opublikowano 8 Września 2018 #4 Opublikowano 8 Września 2018 Oczywiście że okrzemki, początkowa faza inwazji 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się