Amateurx Opublikowano 19 Sierpnia 2018 #1 Opublikowano 19 Sierpnia 2018 Witam. W tym poście chcę przedstawić moje akwarium które planowałem już od dawna a nigdy czasu nie było. Akwarium ma 240l standardowe 120x40x50h. Filtracja : ELITE Crystal-flo 60 Aranż : 20kg piasku, 30kg łupku drzewiastego Obsada jak na dzień dzisiejszy brak, a w planie:Cynotilapia sp. „hara” Gallireya Reef Labidochromis caeruleus Lion’s Cove Idotropheus sprengerae Makokola Reef a tutaj zdjęcie : Ps. wątek będę na bieżąco uzupełniał. 2
Andrzej Głuszyca Opublikowano 19 Sierpnia 2018 #2 Opublikowano 19 Sierpnia 2018 (edytowane) Póki co przeniosłem do właściwego działu. Jeżeli będziesz chciał kontynuować w dziale ŻYCIE W MOIM AKWARIUM zgodnie z jego zasadami to wtedy temat zostanie tam przeniesiony wg Twojego życzenia:) ..a akwa mi się podoba. Zobaczysz jak wiele zyska na estetyce jak porośnie glonami. Gnejs wtedy fajnie się prezentuje:) Edytowane 19 Sierpnia 2018 przez AndrzejGłuszyca
Amateurx Opublikowano 19 Sierpnia 2018 Autor #3 Opublikowano 19 Sierpnia 2018 własnie o "ponurość" akwarium mi chodziło, tą głębie. a jak zarośnie to na pewno będe się cieszył, tylko hehe, antyglon dodałem
Andrzej Głuszyca Opublikowano 19 Sierpnia 2018 #4 Opublikowano 19 Sierpnia 2018 1 minutę temu, Amateurx napisał: tylko hehe, antyglon dodałem ..uwierz mi ,że niewiele pomoże:) 2
egon44 Opublikowano 20 Sierpnia 2018 #5 Opublikowano 20 Sierpnia 2018 (edytowane) Brawo Dawno nie widziałem tak fajnej aranżacji z łupka, i mimo tego że nie pochodzi ten kamień pod mój gust to jest naprawdę ok Edytowane 20 Sierpnia 2018 przez egon44
suricade Opublikowano 20 Sierpnia 2018 #6 Opublikowano 20 Sierpnia 2018 A ja ma takie pytanko jak długo to akwarium dojrzewało i jaki filtr zamierzasz dołożyć? Przepływ: 750 l/h nie wystarczy na ten litraż. Z tego co napisałeś na facebooku już chcesz wpuszczać ryby .
Amateurx Opublikowano 20 Sierpnia 2018 Autor #7 Opublikowano 20 Sierpnia 2018 (edytowane) chce wpuszczać ryby ponieważ woda jest z starego zbiornika nowej jest jakoś 50%. filtr w swoim czasie, kubeł jeden mam, wewnętrzny mały jakiś dokupić. btw kubeł ma 860l/h Edytowane 20 Sierpnia 2018 przez Amateurx
egon44 Opublikowano 20 Sierpnia 2018 #8 Opublikowano 20 Sierpnia 2018 1 minutę temu, Amateurx napisał: chce wpuszczać ryby ponieważ woda jest z starego zbiornika nowej jest jakoś 50%. Agnieszce @suricade chodziło o to,czy masz dojrzały biologicznie zbiornik że chcesz już wpuszczać ryby? Woda to nie wszystko,bo w niej nie ma praktycznie żadnych bakterii... Testy NO2,NO3,NH3/4 zrobiłeś? 7 minut temu, Amateurx napisał: filtr w swoim czasie, kubeł jeden mam, wewnętrzny mały jakiś dokupić. btw kubeł ma 860l/h Filtr zewnętrzny który posiadasz jako biolog wystarczy,ale będziesz potrzebował mocnego mechanika o przepływie 1500-2000l/h...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się