malymax Opublikowano 13 Lipca 2018 #1 Opublikowano 13 Lipca 2018 Witam wszystkich Mam na imię Michał i od nie dawno cieszę się 200 litrowym baniakiem skromnym Malawi , po długich i wyczerpujących miesiącach wertowaniu forum co i jak zrobić kupić w końcu mogę się po chwalić tym co udało mi stworzyć obsada akwarium to 19 sztuk Saulosi kupionych z hodowli proponowanych na forum, plus 4 ślimaki military Helmet filtr wewnętrzny JBL i 200 greenline przeniesiony z roślinnego akwarium i filtr zewnętrzny Tetra ex 800 tez z akwarium roślinnego oświetlenie standard bez udziwnień dwie świetlówki T8
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 13 Lipca 2018 #3 Opublikowano 13 Lipca 2018 Witam aranżacja może być, tylko bym dał na boki wyższe kamienie żeby zakryć media np: grzałkę i trochę filtr wewnętrzny
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się