Skocz do zawartości

Midikani 800 i Uni Pump 1500 - Aquael.


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 22.02.2019 o 18:48, M4L4WI_F4N napisał:

Może się okazać, że w nocy stanie i całą biologię wybije

Po części Twoja wizja niestety się spełniła :) . Sama pompa się nie zatrzymała. Ale na moment ją wyłączyłem bo chciałem coś sprawdzić i niestety ale już po ponownym włączeniu nie jest wstanie pchnąć wody. Pracuje bo słyszę i czuję ale grzeje się . Szkoda ,że po 8 miesiącach jest niezdatna do użytku Zastanawia mnie czy to ja trafiłem na taki egzemplarz czy to będzie jej cecha charakterystyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, AndrzejGłuszyca napisał:

Po części Twoja wizja niestety się spełniła :) . Sama pompa się nie zatrzymała. Ale na moment ją wyłączyłem bo chciałem coś sprawdzić i niestety ale już po ponownym włączeniu nie jest wstanie pchnąć wody. Pracuje bo słyszę i czuję ale grzeje się . Szkoda ,że po 8 miesiącach jest niezdatna do użytku Zastanawia mnie czy to ja trafiłem na taki egzemplarz czy to będzie jej cecha charakterystyczna.

Sam posiadam tą pompę od 3 miesięcy. U mnie pracuje cicho. Dwa tygodnie temu z przyczyn mi nieznanych zatrzymała się i zaczęła buczeć , jednak po całkowitym przeczyszczeniu zaczęła działać jak nowa (też mam z Trzmiela). Wg mnie za jakiś czas akwaryści wydadzą werdykt na tą pompę i zobaczymy jak jest.  Ja zdecydowałem się na nią dlatego, iż była tania i "markowa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, AndrzejGłuszyca napisał:

U mnie pracowała bardzo cichutko..a sik miała jak na filmikach Ale co dobre to szybko się kończy:)

Zobaczę ile u mnie przetrwa. Stosuje ją jako wzmocnienie przepływu do hw302 i jestem zadowolony (na razie ). :D

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trzeba przyznać, że źle to wróży pompie i opiniom na jej temat. :confused: Jeżeli takie cyrki się dzieją i do tego dodajmy ostatni wymysł Aquaela czyli Ultramaxa i wpadki z zaworami plus mizerny przeplyw to mamy babol za babolem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@agentj23 Rafał..... w komplecie są dwie przyssawki z amortyzatorami . Stosujesz je aby wyciszyć pompę? Ja nie stosuję..ale u mnie wąż nie dotyka niczego bo specjalnie powiększyłem otwór w plecach szafki. Tak samo założony prefiltr niczego nie dotyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AndrzejGłuszyca czy nowa pompa przy starcie terkocze? Ja dostałem nową przy naprawie gwarancyjnej i jak ją włączam to słyszę takie chwilowe terkotanie. Przy starej pompie tego dźwięku nie ma. Dodatkowo jak zabrakło mi prądu przy tych silnych wiatrach które ostatnio były to stara pompa wystartowała na UPSie, a nowa już nie. Tyrkotała i nie startowała. Wiem, że muszę zakupić nowego ups-a z pełnym sinusem ale to i tak dziwne że jedna startuje, a druga nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.