Sacrum Opublikowano 17 Kwietnia 2018 #1 Opublikowano 17 Kwietnia 2018 (edytowane) Hej Jestem na ostatniej prostej z wystartowaniem baniaka 150x50x50. Zostało mi już z kwestii technicznych oświetlenie. Posiadam w pokrywie 2x40W T8. Mam w gratisie 4 świetlówki: Hagen Power-Glo: https://aqua-light.pl/swietlowki/721-swietlowka-hagen-t8-30w-power-glo.html Hagen Marine-Glo: https://aqua-light.pl/swietlowki/733-swietlowka-hagen-t8-25w-marine-glo.html] oraz 2szt standardowych zimnych Osram 6500K. Czy z połączenie Power-Glo i Marine-Glo będzie dobre do Malawi ? Edytowane 17 Kwietnia 2018 przez Sacrum
egon44 Opublikowano 18 Kwietnia 2018 #2 Opublikowano 18 Kwietnia 2018 Witaj! Wiesz wszystko zależy od upodobań akwarysty...Jeśli Tobie takie oświetlenie będzie odpowiadało to nie widzę problemu Możesz też spróbować z samą świetlówką Power Glo...Niektórzy koledzy używają tylko tej jednej świetlówki i z tego co wiem są bardzo zadowoleni z efektu... 1
marek_z_81 Opublikowano 19 Kwietnia 2018 #3 Opublikowano 19 Kwietnia 2018 Znajdź zestawienie takie jakie posiadasz i sam oceń http://saurama.aqua-web.org 1
Wolfik Opublikowano 19 Kwietnia 2018 #4 Opublikowano 19 Kwietnia 2018 (edytowane) Trzeba pamiętać, że Power Glo występuje w dwóch widmach. Ja trafiłem na lekko fioletową poświatę i do moich Perrlmutów średnio pasuje. Podejrzewam, że niebieskie ryby pięknie wybarwia. Będę planował powrót do starej Narvy Oceanic light Edytowane 19 Kwietnia 2018 przez Wolfik 1
egon44 Opublikowano 19 Kwietnia 2018 #5 Opublikowano 19 Kwietnia 2018 @Sacrum może pokombinuj mieszając świetlówki które posiadasz... Np. z przodu zimna 6500K+ z tyłu Power glo lub te dwie 6500K razem...Albo jak masz taką możliwość to tylko jedna 6500K z przodu... Zobaczysz jak to wygląda i zdecydujesz...
Sacrum Opublikowano 19 Kwietnia 2018 Autor #6 Opublikowano 19 Kwietnia 2018 Pokombinuje macie rację.Dodatkowo mam też 2x T5 39W.A) 6500K 2szt Sylvania aquastar 10000KC)Sylvania grolux 8500KMogę użyć zestawu T5 lub T8 - jest trochę.możliwych kombinacji .Zacznę od T8.Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się