zenekbenek Opublikowano 31 Marca 2018 #1 Opublikowano 31 Marca 2018 (edytowane) Cześć Wam wszystkim. Mam na imię Kamil. Krótko o mojej historii z akwarystyką: Od jakiś 13-stu lat nie posiadam żadnego akwarium. Ostatnie akwarium jakie posiadałem, to 112L jakieś ogólne. Przyznam, że nie używałem wtedy żadnych testów i podchodziłem do wszystkiego bardzo amatorsko. Pozbyłem się akwarium, ponieważ zaczęło przysparzać mi problemów. Najpierw mnóstwo przeprowadzek po przeróżnych wynajmach z moją żoną, a potem gdy już "usiedliśmy na swoim", kilku tygodniowe wyjazdy w delegacje, rodzina, dwójka synów i pogoń za pieniążkiem (dosyć popularna w naszym kraju historia) . Jadnak przez to 13 lat jak tylko wchodziłem do zoologicznego, bądź zoo, bądź innego miejsca gdzie znajdowalo się akwarium, adrenalina i poziom endorfin gwałtownie się podnosił :-D. Dziś mam 34 lata i od 9 miesięcy mieszkam ze swoją rodzinką na stałe w niemczech. Wygląda na to, że aklimatyzacja żony i dzieciaków postępuje prawidłowo ;-) , i zabawimy tu dłużej. Rzecz jasna, od dłuższego czasu w głowie mam tylko akwarium. Edytowane 31 Marca 2018 przez zenekbenek
Andrzej Głuszyca Opublikowano 31 Marca 2018 #2 Opublikowano 31 Marca 2018 ...witam na naszym forum i życzę spełnienia akwarystycznych marzeń.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się