Skocz do zawartości

Pierwsza odsłona mojego małego, podwodnego świata.


Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie to ciężko u nich z angielskim. Sprecyzowalem dokładnie czego chce i czekałem około 2 tyg na realizacje. Po czym zaprezentowali mi cłlkiem coś innego, gdy nie zgodziłem się tego kupić wykonali jeszcze jedno i też nie było takie jak ustaliliśmy mailowo ale podobało mi się więc kupiłem. Niestety było dość marnie zapakowane i dotarło całe połamane więc oczywiście zrobiłem fotorelacje i reklamowałem na co producent napisal żebym kupił sylikon akwarystyczny i sobie skleił. Moim zdaniem nie tak się podchodzi do klienta. Tło pokleiłem i sprzedałem ale dopiero po tym jak zobaczyłem jak wygląda zamówienie w Aquadecor wiem jak wygląda profrsjonalizm jeśli chodzi o kontakt, realizację, zapakowanie i podejście do klienta.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

No i stało się. Tornado przeszło, a efekt poniżej mam cichą nadzieję, że na +

Wersja robocza foty, mało wyjściowa,  aczkolwiek najlepiej prezentuje całą kompozycje i efekt końcowy samego aranżu - uczymy się dopiero nowego sprzętu.

Kolejne zdjęcie będzie dopiero jak już glon pomaluje równo całość i znajdzie się wtedy w galerii (może i błękit, któregoś samca Msobo :) w końcu się pojawi)

Drugi planowany gatunek pozostawię jeszcze w tajemnicy na kolejną odsłonę, bo po dłuuuugim zastanowieniu i myśląc bardziej perspektywicznie, Demasoni opuściły zbiornik, przy okazji odławiania wszystkiego przed demolką.

overview.thumb.JPG.a87ae71729f38bc5f884a720aab07864.JPG

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witajcie po kilku miesiącach przerwy. Jeszcze raz dziękuję za wszystkie rady i sugestie do działania, żeby nadać zbiornikowi ostateczny wygląd. Po ponad połtora-rocznym docieraniu, chyba powstał finalny obraz mojego podwodnego świata z obsadą bez żadnych kompromisów żywieniowych i kolorystycznie trafiającą w punkt mojemu poczuciu estetyki.

Miejsce Demasoni zajęły Caeruleusy "white".

W tym miejscu przyszedł czas zakończyć wątek "przywitalny" i zaprosić do komentowania efektu w końcu do galerii.

 Jak znajdzie się dłuższa chwila przygotuję materiał do "Życia w moim akwarium", bo troche ciekawych zdjęć z dorastania msobo zarasta kurzem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.