Sylwia2085 Opublikowano 23 Lutego 2018 #1 Opublikowano 23 Lutego 2018 Proszę o pomoc od dłuższego czasu borykamy się z nalotem w akwarium pierwszy był z braku światła teraz znowu coś się pojawiło A do tego padła nam kolejna rybka pojawił się na niej jakiś meszek słabo widoczny na zdjęciu Przesyłam zdjęcie
Andrzej Głuszyca Opublikowano 23 Lutego 2018 #2 Opublikowano 23 Lutego 2018 Sylwio...przyczyn tego nalotu może być wiele. Nie precyzujesz o jaki nalot chodzi. Niemniej przyczyną nalotów w różnych zbiornikach są różne powody..Twoje akwa nie jest z naszego biotopu i przyczyny mogą być całkiem inne..Tak samo z padniętą rybą.. W związku powyższym temat zamyakam a Tobie polecam jednak poszukanie pomocy na innym tematycznie Tobie bliskim forum.
Rekomendowane odpowiedzi