manrim Opublikowano 18 Lutego 2018 #1 Opublikowano 18 Lutego 2018 Cześć Akwarium to postało dzięki pomocy tego forum około roku temu. Informacje tu zawarte pomogły mi zbudować np. swój filtr narurowy , nabyć sterownik oświetlenia. 500 l , 200x50x50, szkło zakupione w Niemodlinie pod Opolem - polecam. Filtracja narurowa, lampa na powerledach i sterowniku Palabras, szafka DIY, cyrkulator AQUAEL Reef Circulator 6000 - bardzo cichy. Obsada Pseudotropheus socolofi, Labidochromis caeruleus yellow ,Labidochromis hongi Sweden,Metriaclima estherae red red, Pseudotropheus sp. elongatus mphanga . Do tego bocje i glonojady. Marian Kolor na zdjęciach odbiega od rzeczywistości.
bakus_44 Opublikowano 18 Lutego 2018 #2 Opublikowano 18 Lutego 2018 Super baniak. W moim klimacie. Pozdrawiam
Robson79 Opublikowano 18 Lutego 2018 #3 Opublikowano 18 Lutego 2018 Witaj. Akwarium prezentuje się bardzo fajnie ? Jeśli chodzi o ryby to wyglądają na trochę spasione, zwłaszcza Socolofi; proponuję głodówkę ? a bocje i glonojady to już w ogóle nie ten biotop... ?
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się