Jeb_us Opublikowano 13 Lutego 2018 #1 Opublikowano 13 Lutego 2018 Więc witam jestem. Daniel lat 28 początkujący , mam jeden temat bo oczywiście popełniłem wiele błędów w początkowej fazie która nadal trwa Zbiornik to Rio juwel 125 l 81x36x50 Filter bioflow 3.0 Napowietrzacz Aquael ap200 oxyboost Oświetlenie LED dwie świetlówki (natomiast planowana redukcja do jednej ) Grzałka 100 W Obsada na ten moment to 2 samce + 2 samiczki saulosi Planuje dołozyc jeszcze dwie samiczki i to chyba tyle pH 7,8 Temperatura 25 stopni Muszę zakupić testy na No3 NO 2 i amoniak Tyle ode mnie dziękuję tutaj z góry osobom które pomogły mi w dziale start akwarium. Pozdrawiam Daniel
Robson79 Opublikowano 13 Lutego 2018 #2 Opublikowano 13 Lutego 2018 Witaj Danielu na forum ☺ Dobrze zrobiłeś że zawitałeś do nas ze swoim problemem, tu zawsze otrzymasz odpowiedź na nurtujące Cię pytania... Pytaj oczywiście w odpowiednich działach a póki co czytaj, czytaj i jeszcze raz czytaj bo to forum to prawdziwa skarbnica wiedzy... ? 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się