Omen34 Opublikowano 26 Stycznia 2018 #1 Opublikowano 26 Stycznia 2018 (edytowane) Co to za glon? Edytowane 26 Stycznia 2018 przez Omen34
yaro Opublikowano 26 Stycznia 2018 #2 Opublikowano 26 Stycznia 2018 Mi się podoba, cieszył by mi oko w moim akwarium, 2 zdjęcie nieostre ale patrząc na pierwsze rzekł bym,że piękne zielenice. 1
Omen34 Opublikowano 26 Stycznia 2018 Autor #3 Opublikowano 26 Stycznia 2018 No to kamień z serca mi spadł bo już myslalem ze lipa bedzie. Dzięki
Omen34 Opublikowano 9 Lutego 2018 Autor #4 Opublikowano 9 Lutego 2018 (edytowane) Tak mi mocno porosły glony usuwać lub zostawić rybkom bo już ni długo bedę zarybiał? Edytowane 9 Lutego 2018 przez Omen34
darkon Opublikowano 9 Lutego 2018 #5 Opublikowano 9 Lutego 2018 Zostaw zieleninę w spokoju, wpuścisz ryby to ją zjedzą . 1
Ritter Opublikowano 9 Lutego 2018 #7 Opublikowano 9 Lutego 2018 (edytowane) Przerabiam aktualnie ten sam temat z glonami jak koledzy wspomnieli są to zielenice tak więc na spokojnie. Dawno zalewałeś wodą? I czy już jesteś po cyklu azotowym? Patrząc na zdjęcie raczej przed. Druga sprawa pewnie świecisz w akwarium dlatego tez ładnie rosną. Edytowane 9 Lutego 2018 przez Ritter
Omen34 Opublikowano 9 Lutego 2018 Autor #8 Opublikowano 9 Lutego 2018 Robiłem testy cykl się zamknął. Akwa zalane dokładnie miesiąc temu.
Ritter Opublikowano 9 Lutego 2018 #9 Opublikowano 9 Lutego 2018 W takim razie czas zarybiać U mnie jeszcze się nie zakończył, bardziej wystartował i aktualnie zielenice są w odwrocie może z czasem wrócą.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się