Mateusz.ski Opublikowano 14 Stycznia 2018 #1 Opublikowano 14 Stycznia 2018 (edytowane) Witam dawno mnie nie bylo na forum wiec się pochwale 2017 rok 200l a 2018 już zacząłem z większą obsadą 375l ocencie sami pozdro aktualnie czekamy na pierwsze Glony!!!! Edytowane 14 Stycznia 2018 przez AndrzejGłuszyca 2
Andrzej Głuszyca Opublikowano 14 Stycznia 2018 #2 Opublikowano 14 Stycznia 2018 (edytowane) ..dubla usunąłem:) Edytowane 14 Stycznia 2018 przez AndrzejGłuszyca
Post_Mortem Opublikowano 14 Stycznia 2018 #3 Opublikowano 14 Stycznia 2018 Zmiana zdecydowanie na plus. W wolnej chwili napisz coś o sprzęcie i rybach, które pływają w nowym zbiornik.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się