michal156 Opublikowano 10 Stycznia 2018 #1 Opublikowano 10 Stycznia 2018 Witajcie mój zbiornik ma miesiąc i w szybkim tempie zaczyna coś wychodzić na białych łupkach , jest na to jakiś preparat ? czy pozostaje tylko czyszczenie ?
michal156 Opublikowano 10 Stycznia 2018 Autor #2 Opublikowano 10 Stycznia 2018 może oko się przyzwyczai ale nie wyglada to zbyt fajnie w ślimaka nie chce inwestować bo z jednego zrobi się 50 , ale dzięki za info ,,czekamy"
michal156 Opublikowano 10 Stycznia 2018 Autor #3 Opublikowano 10 Stycznia 2018 a dziękuje bardzo tego nie podejrzewałem , cenna proada
egon44 Opublikowano 11 Stycznia 2018 #4 Opublikowano 11 Stycznia 2018 Chłopaki nie ma co walczyć z okrzemkami bo po nich pojawią się inne glony bardzo pożądane w naszym biotopie.Tak to wyglądało kilka tygodni wcześniej A tak to wygląda teraz
michal156 Opublikowano 11 Stycznia 2018 Autor #6 Opublikowano 11 Stycznia 2018 aż mnie zmartwiłeś że moje białe łupki mogą być wtym stanie
MatiK Opublikowano 11 Stycznia 2018 #7 Opublikowano 11 Stycznia 2018 Jeśli spodziewałeś się, że w akwarium Twój biały łupek będzie zawsze wyglądał jak po praniu w Vizirze to ja Ci serdecznie gratuluję...
michal156 Opublikowano 11 Stycznia 2018 Autor #8 Opublikowano 11 Stycznia 2018 wiedziałem na co się pisze tylko nie myślałem że tak szybko zacznie je chytać moja wcześniejsza 112l tez na początku błyszczała ale z czasem ... oko się przyzwyczaiło
MatiK Opublikowano 11 Stycznia 2018 #9 Opublikowano 11 Stycznia 2018 Ok, odpowiedź na pytanie uzyskałeś więc ten temat zamykam.
Rekomendowane odpowiedzi