Skocz do zawartości

LedDimmerPro V4 - propozycje


Rekomendowane odpowiedzi

Roman, nie ukrywam, że chciałbym, aby te same funkcje co z kompa były dostępne w aplikacji telefonicznej. Zdaję sobie sprawę z tego, że to masa czasu i pracy, ale też może dużo nowych klientów. Skoro sam zaproponowaleś... Najgorzej, jak się ludzi zapyta co chcą... Będą pewnie chcieli wszystko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poprawiłem jednak aplikację na szybko, ale trzeba jeszcze raz odłączyć na chwilę sterownik albo poczekać kilka minut. I trzeba odświeżyć w przeglądarce.

W najbliższym czasie planuję możliwość rejestracji zużytej energii (po wprowadzeniu obciążenia kanałów). W ciągu tygodnia do dwóch powinna być następna wersja firmware i nowa odsłona aplikacji.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w kwestiach komputerowych myślałem że sobie radzę jednak poległem na blachej aktualizacji firmwere. Tak mnie to zirytowało, że prosze o pomoc. Nie mogę zainstalować nowego oprogramowania. Sterownik przyszedł w wersji 4.0.4 i tak jest do dziś siedziałem ze sprzętem 1,5 godziny dziś próbując to zaktualizować i nadal nic. Po podłączeniu usb do kompa nic się nie dzieje tak jakby urządzenie nie było widoczne czy jest jakiś alternatywny sposób bo już zaczynam podejrzewać ze usb w sterowniku jest uszkodzone. Ma, miał ktoś podobny problem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


  • Posty

    • Dzięki Bartek za odpowiedź. Bardziej zastanawiałem się pod względem filtracyjnym, ile potrzebuje pojemności. W przypadku awarii pompy/zasilania zawsze mogę sobie zrobić przelew z sumpa do kanalizacji, to nie będzie problem. W necie są informacje, że sump powinien mieć 30% pojemności zbiornika, ale w tym przypadku daje to 3k litrów. To chyba trochę dużo, ale sam nie wiem. Co do wysokości, to na ten moment jest to dla mnie najważniejsza informacja. Jak dam projektowy styropian i grubość posadzki, to pod zbiornikiem zostanie mi 50 kilka cm. Żeby jakkolwiek obsługiwać sumpa, musiałby mieć 30cm wysokości, trochę mało. Jeżeli zrezygnuję z betonu i postawie sump prosto na styropian, to będę miał około 60cm miejsca. I teraz się zastanawiam jak to najlepiej zrobić, żeby w przyszłości się z tym nie męczyć. No i kolejna kwestia, to szerokość-głębokość sumpa. Pod akwa mam prawie 2m miejsca, no ale jakoś muszę go obsługiwać więc pewnie maks 1m szeroko. Czyli w zaokrągleniu, jak dam 350x100x30, to mam 1050L. Chyba mało, ale jak pomyślę, ile mogę tam włożyć mediów, to znów się robi dużo 😁
    • Mateusz, tak z doopy to można strzelać pojemnościami Najpierw musisz wiedzieć jaka będzie pojemność komina, ile pod powierzchnią wody będzie krawędź grzebienia i wtedy dokładnie policzyć ile wody spadnie do sumpa w przypadku braku zasilania pompy. W Twoim przypadku 1cm wysokości słupa wody to jakieś 75l. Przyjmując, że krawędź grzebienia będziesz miał zanurzoną, strzelam, 3cm to potrzebujesz w sumpie około 225l wolnej pojemności plus pojemność komina. Niech to będzie (umownie) połowa całkowitej pojemności sumpa, czyli potrzebujesz zbiornik minimum 450l. Oczywiście nie można zakładać, że po spłynięciu wody z akwarium sump wypełni się po brzegi, musisz zostawić jeszcze jakiś bufor bezpieczeństwa. Sam sump nie musi być wysoki, ważne aby miał odpowiednią pojemność. Na pewno musisz sobie to zwizualizować i dokładnie policzyć.
    • Czyli szykujmy się na brak dostępności i wysokie ceny. 
    • @darianus akwarystyka jako taka nie. Zdecydowanie wzrasta zainteresowanie żyworódkami, skalarami, kirysami. Tu widać, że interes się kreci. Niestety znacząco spadło zainteresowanie Malawi i Tanganiką. To widzieliśmy już w zeszłym roku w Czechach. Teraz jak widać dotarło to i do nas
    • Nigdy tam nie byłem, ale słyszałem dobre opinie. Szkoda, że akwarystyka się zwija w naszym kraju. Pasjonaci, którzy pozostaną będą mieli problem z zakupem rzadszych gatunków.  
    • Cenna, choć smutna informacja. 🙄 Dzięki.
    • Byłem wczoraj u Pana Darka odebrać ryby do nowej obsady. Hodowla robi wrażenie zwłaszcza, że miałem okazję pooglądać również stada zarodowe i porozmawiać trochę o rybach. I tu niestety NIEDOBRA dla nas informacja. Z uwagi na bardzo duży spadek zainteresowania rybami z Malawi i Tanganiki Pan Darek postanowił wycofać się z hodowania większości gatunków. Maja zostać tylko popularne i łatwo sprzedawane gatunki a właściciel przerzuca się w dużej części na hodowle skalarów bo na nie jest zbyt. Podobno zapotrzebowanie na ryby z afrykańskich jezior padło i zwijają się hodowle nie tylko w Polsce. Zamknął się Malawi Śląsk a Malawi World z Chełmka też się przymierza Także jak ktoś chce dokonać zakupów to zalecam nie zwlekać.
    • Hej, Powiedzcie mi proszę jakiej pojemności sump pod to projektować i jaka może być minimalna wysokość sumpa, żeby miało to ręce i nogi. Szykuje się do lania posadzki, a miejsca pod zbiornikiem nie mam zbyt dużo.
    • Spróbuj na tę chwilę czymkolwiek zasłonić nim akwarium się ustabilizuje
    • To już wiadomo skąd taki nagły zakwit glonów 😉 ale tym bym się na razie nie przejmował. Pierwsze co to wg mnie trzeba odstawić na kilka dni karmienie, rybom nic nie będzie. No i podmiany wody żeby rozcieńczyć związki azotowe. Myślałeś może o hydroponice? Masz świetną lokalizacje akwarium pod tym kątem. 
  • Tematy

  • Grafiki

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.