Jump to content

Ibo beta 25-40


mareckee

Recommended Posts

Witam. Poczyniłem pierwszy prawdopodobnie najważniejszy krok w budowie nowej filtracji na pompie c.o. Zamówiłem ibo beta 25-40/180 i ... otrzymałem chyba coś innego. Wygląda identycznie jak na zdjęciu z aukcji allegro tylko na pompie, pudełku i instrukcji zamiast ibo beta pisze diamond. Jedyna rzecz na której jest wzmianka o ibo beta to faktura. Czy to jakiś zamiennik -bubel ? 

20180104_183203.jpg

20180104_183229.jpg

20180104_183301.jpg

20180104_183336.jpg

 

 

Dla porównania tutaj zdjęcia oferowanego przedmiotu

 

ibo1.jpg

ibo2.jpg

Edited by mareckee
Link to comment
Share on other sites

Jeśli dokonałeś zakupu pompy IBO jako konsument to zamiast dociekać czy Cię sprzedawca chciał wykiwać , najprościej jest złożyć reklamację z powodu niezgodności towaru z umową. Nic Cię to nie kosztuje bo zwrotna wysyłka i ponowne przesłanie towaru do Ciebie jest dokonywane w takiej sytuacji na koszt sprzedawcy. Ja bym tak na Twoim miejscu zrobił , a nie dociekał czy ten sprzęt to jest to samo co IBO pod względem parametrów. Pod względem marki na pewno jest to inny produkt niż ten, który chciałeś nabyć.

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Post_Mortem napisał:

zamiast dociekać czy Cię sprzedawca chciał wykiwać , najprościej jest złożyć reklamację z powodu niezgodności towaru z umową.

Masz rację. Ale upewnimy się od producenta co ma w tej sprawie do powiedzenia. Jeżeli to zupełnie to coś innego to skontaktuję się ze sprzedawcą i zapytam czy w ogóle ma pompy ibo. Jeżeli nie to odeśle mu to co od niego otrzymałem no i poczekam na zwrot pieniążków, a później kupię gdzieś u pewnego źródła

Link to comment
Share on other sites

Ale Ty kompletnie nie masz co się zastanawiać. Kupiłeś i zapłaciłeś za IBO czy Diamonda? Co z tego, że sprzedawca powie, że to samo. Jeżeli to samo to niech wymieni na towar, który został zakupiony. Filtry HW to też nic innego jak Tetra ale jednak te drugie są lepsze. Nie można doprowadzać do takich sytuacji tylko tępić nieuczciwych sprzedawców. Tym bardziej, że po prostu zostałeś oszukany gdyż otrzymany towar nie zgadza się z tym co widziałeś na aukcji. Niech zabiera pompę na własny koszt i oddaje kasę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.


×
×
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.