Skocz do zawartości

Czy takie oświetlenie starczy ?


cyganeczka

Rekomendowane odpowiedzi


Basiu Na pewno masz kod produktu 09571 czyli dwie LEDy fresh water 1200mm  62W  6800K  i aż 5388lm każda czyli każda z tych LED świeci jak dwie rury świetlówek  akwarystycznych starego typu co zresztą też masz.
Moim zdaniem jedna tylko wystarcza na oświetlenie całego tego akwarium bo 5300lm to o wielewiele za dużo do Malawi  i przesuń jedną na środek, odsuń na 10cm od szyby przedniej i włącz -  i zrób specjalnie dla mnie fotkę baniaka tylko z takim oświetleniem.

Czy ten czas włączenia i wyłączenia  się daje ustawić ?

 
 
 
 
 
 

Dopiero wczoraj udało się mi uruchomić ten kontroler. udało mnie się tylko zrobić ,ze włącza się powoli czyli wschód jest trochę poprzełączam i spróbuje ustawić i wolne zgłaszanie.
Wcześniej źle kable podpinalam.
Moje pytanie czy uda się zamontować tylko ten jeden moduł Led? Czy faktycznie nie można ich rozdzielać, bo chciałabym tak ustawić , jak piszesz. Na środku tylko 1 Led
Pokrywę masz wyżej na zdjęciu.




Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie da się  nic zmienić w tej LED - jest zrobiona by weszła w miejsce rur typowych świetlówek i koniec - dobrze ze choć świt masz a może i zmierzch ale światło daje dobre i bardzo silne .

Jak ma świt to chyba i na 50% da się ustawić jesli za mocno świeci.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie da się  nic zmienić w tej LED - jest zrobiona by weszła w miejsce rur typowych świetlówek i koniec - dobrze ze choć świt masz a może i zmierzch ale światło daje dobre i bardzo silne .
Jak ma świt to chyba i na 50% da się ustawić jesli za mocno świeci.

Nie ma takiej funkcji na tym kontrolerze , żeby zmniejszyć sile światła. Zmierz pewnie można ale źle ustawiam.
Popatrzę jeszcze na spokojnie, bo nie widziałam takich długich tych ledow. Musi jakoś pójść


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Nie da rady tych ledow rozdzielić. Zrobiłam roszadę. Ledy dałam mocno z przodu. Tył został w ten sposób nieoświetlony. Może dokupie świetlówki do tylu. Tylko jakie ? Niebieską i białą czy lepiej czerwoną. Będą niebieskie, żółte i czerwone rybki.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Chcialabym jakieś oświetlenie nocne , co radzicie ? Chce popatrzeć na rybki wieczorem ?

Nie chce długo świecić. Moje ledy wyżej opisane robią świt  i zmierzch   

Jak to potem pogodzić ?

Lepsze t5czyt8 ? 

A może jakaś doczepiana led? Widziałam takie u chiński ?

Edytowane przez cyganeczka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.