Skocz do zawartości

JAKI PIASEK[bialy,zolty]


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
A ja nie polecam piasku ze żwirowni, mam taki i jest tak zasyfiony, że muszę zrobić restart akwa :evil:


Lenku...

Kupiłem piasek ze żwirowni, śliczny,szary,brudny....

Ale oczywiście płukałem go 3 godziny non stop na 4 wiadra !!! Czester_ mi świadkiem !

Nie da się iść na łatwiznę..

Z tego co widzę jesteś nadal tylko teoretykiem...a szkoda...po tak długim pobycie na FM powinieneś już posiąść jakąś wiedzę...a tak...szkoda tylko czasu....restartów... który to już ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy piasek trzeba przepłukać. Jak sie to zrobi dobrze to będzie czysty. Lenku za 30zł to ja mam już dwa pokarmy, a piasek jest za darmo wszędzie albo za grosze. Jak się weźmie miske i do niej bedzie po trochu przesypywało piasek i czyściło to robota idzie bardzo szybko. Dużo osób ma piach z wisły, morza, jezior, budowlany i nikt nie narzeka i nie przepłaca. Jak ktoś będzie całe wiadro czyścił naraz to wiadomo że nigdy tego nie skończy.

Sławek zrobił to w 3h a reszte wydał na pifko. Ty kupiłeś za 30zł i i tak musiałeś płukać, a teraz będzie walić po oczach. Jestem na nie z piaskiem z zoologa, IMO przepłacanie i nic więcej. Tak samo jak kamienie z allegro czy inne śmieszne rzeczy które ludzie kupują...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester_ napisał

Sławek zrobił to w 3h a reszte wydał na pifko. Ty kupiłeś za 30zł i i tak musiałeś płukać



Tak nie do końca się z tobą zgodzę. Przy dzisiejszych wodomierzach i cenie wody te 3h płukania swoje kosztowały ,no chyba że ktoś ma swoją studnię i za wodę nie płaci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester_ napisał

Sławek zrobił to w 3h a reszte wydał na pifko. Ty kupiłeś za 30zł i i tak musiałeś płukać



Tak nie do końca się z tobą zgodzę. Przy dzisiejszych wodomierzach i cenie wody te 3h płukania swoje kosztowały ,no chyba że ktoś ma swoją studnię i za wodę nie płaci.



Jack_br nie zgodzę się z Tobą w ogóle.Piach miałem za ładny uśmiech od pani ze żwirowni , a niech mnie to płukanie kosztowało 1000 litrów wody o czym mowy nie ma ! to jest przy mojej cenie wody ok 10 zł.Płuczesz w pierwszym wiadrze,później w drugim itd...wiec woda tylko pulsacyjnie się leje....

Niestety w akwa nie da sie iść na łatwiznę...Chyba że ktoś ma dużo pieniędzy na zbyciu...A jakoś nie wierzę ,że Lenek w swoim wieku ma :P


Życzę wytrwałości Lenku......i cierpliwości...


Ja myślałem że zaleje baniak w 1 dzień..... przepłukam piasek,wyczyszcze kamienie,ułożę kamule :? Pewna osoba,nie mówie kto :wink: powiedziała...powoli...pośpiech nic ci nie da.........zastosowałem się do porady..mija tydzień..powoli kończę dekorację....i jest super :):):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czester_ napisał

Sławek zrobił to w 3h a reszte wydał na pifko. Ty kupiłeś za 30zł i i tak musiałeś płukać



Tak nie do końca się z tobą zgodzę. Przy dzisiejszych wodomierzach i cenie wody te 3h płukania swoje kosztowały ,no chyba że ktoś ma swoją studnię i za wodę nie płaci.



placi wtedy podatek od studni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo rachunków za wodę i tak jestem (jak czester) na "nie" dla piasku ze sklepu, a już w ogóle dla kwarcowego. Ja również mam z budowy. Podszedłem do Pana Betoniarkowego, zapytalem, czy mogę sobie troszkę piasku wziąć do akwa. Pan mi nawet sam nasypał, podziękowałem i udałem się do domu. Wypłukałem wszystko dokładnie. Nie sądzę, żebym zużył wody np za te 30zł. A piach był tak wypłukany, że po wodzie praktycznie nie było widać, że jest świeżutki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.