Skocz do zawartości

Witam prosze o podpowiedzi


emil

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, emil napisał:

super rozwiazanie to jest aby do nalewania? masz na to jakies dojscie jakie sa to koszty?

..zamkniesz się w kosztach mniej więcej ok 100 zł  lub mniej. Najdroższy jest korpus 10 cali ( kupowałem w Leroy Merlin) wkład węglowy  lub sedymentacyjno węglowy  też tam kupisz ale taki sam a tańszy kupisz w Castoramie. Na Allegro jeszcze taniej..kwestia rozejrzenia się. A resztę pierdołek kupowałem w OBI bo tam było najtaniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, AndrzejWalb napisał:

..zamkniesz się w kosztach mniej więcej ok 100 zł  lub mniej. Najdroższy jest korpus 10 cali ( kupowałem w Leroy Merlin) wkład węglowy  lub sedymentacyjno węglowy  też tam kupisz ale taki sam a tańszy kupisz w Castoramie. Na Allegro jeszcze taniej..kwestia rozejrzenia się. A resztę pierdołek kupowałem w OBI bo tam było najtaniej.

chodzi mi o sam filtr bo z przewodami dam sonie rade mam tego sporo w domu, jak ro wpisać na allegro wraz z filtrami zeby było już tak jak trzeba? z góry dzieki za pomoc 

 

Edytowane przez emil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, emil napisał:

jak fachow się nazywa?

..na zdjęciu w opisie masz nazwy części. Nazwy i ile sztuk czego trzeba kupić.

1 minutę temu, emil napisał:

chodzi mi o sam filtr

..tak jak napisałem : wkład węglowy  lub sedymentacyjno węglowy  . Kupisz w Leroy Merlin , Castoramie ( taniej) i na Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, AndrzejWalb napisał:

..na zdjęciu w opisie masz nazwy części. Nazwy i ile sztuk czego trzeba kupić.

..tak jak napisałem : wkład węglowy  lub sedymentacyjno węglowy  . Kupisz w Leroy Merlin , Castoramie ( taniej) i na Allegro.

czyli do nalweania i uzupełniania wody potrzeba tego separatora z wkładem weglowym na przewodzie który znajdzie się pomiedzy i to wszystko? temat z woda w akwarium załatwiony? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, emil napisał:

czyli do nalweania i uzupełniania wody potrzeba tego separatora z wkładem weglowym na przewodzie który znajdzie się pomiedzy i to wszystko? temat z woda w akwarium załatwiony? 

..dokładnie.

..można go jeszcze inaczej wykorzystać ale to poczytaj sobie w linku Henryka

..to co ja pokazałem dotyczy tylko nalewania wody bez chloru i jemu pochodnych i mechanicznych zanieczyszczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, AndrzejWalb napisał:

..dokładnie.

..można go jeszcze inaczej wykorzystać ale to poczytaj sobie w linku Henryka

..to co ja pokazałem dotyczy tylko nalewania wody bez chloru i jemu pochodnych i mechanicznych zanieczyszczeń.

okej. ale po nalaniu wiadomo ze jest bez metali i chloru ale ph rozumiem swoja droga?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, emil napisał:

okej. ale po nalaniu wiadomo ze jest bez metali i chloru ale ph rozumiem swoja droga?

..ten drugi zestaw co proponuje Henryk służy do zbicia NO3  w wodzie wlewanej do akwa. Nie ma nic wspólnego z pH.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.