Nauzicca Opublikowano 6 Sierpnia 2017 #1 Opublikowano 6 Sierpnia 2017 - Jedna szafka w garderobie, + jedno akwarium w domu. 112 l/ 80 cm, żarówa z Ikei, kamienie z pola, piach i woda z głównego starego akwarium. Szkło po przecenie Brico i zakupione pod wypływem impulsu (znacie to uczucie po wypłacie, że możecie wszystko, nie? To był ten moment.) Tło czarne z resztek po arkuszu, który był kupiony pod duże akwarium. Filtracja w postaci aquaela 500 turbo, grzałka aquaela (chyba jakeiś 100w?). Ostre cięcia budżetowe w połączeniu w potrzebą umieszczenia "dzieciarni" w jakimś lepszym miejscu. Łączny koszt ok 300 zł. Na czarnym tle widać jeszcze jasne smugi po wyciskaniu wody, ale to, przy odrobinie szczęścia, wyschnie. 3
przemo-h Opublikowano 6 Sierpnia 2017 #2 Opublikowano 6 Sierpnia 2017 To chyba najładniejszy kotnik jaki do tej pory widziałem?. Bardzo podobają mi się te kamienie polne.
egon44 Opublikowano 6 Sierpnia 2017 #3 Opublikowano 6 Sierpnia 2017 Dokładnie! Mimo takiego litrażu wygląda to bardzo naturalnie jako kotnik...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się