formeliusz Opublikowano 3 Sierpnia 2017 #1 Opublikowano 3 Sierpnia 2017 Dzień dobry, Chciałbym oficjalnie się przywitać i przedstawić swoje akwarium. Wymiary: 180x60x34 367l (made by Akwarium Szczecin), Filtracja: Narurowiec + dwa cylkulatory Aquael (4000, 2500), Pokrywa: tubond DIY, Obsada: Labidochromis Caeruleus 2+4, Metriaclima Estherae Red Red 1+1 + młodzież, Pseudotropheus Cyaneorhabdos Maingano 1+1, Pseudotropheus Socolofi 2+0 (do oddania) Melanochromis Auratus 1+ 0 (do oddania).
egon44 Opublikowano 3 Sierpnia 2017 #2 Opublikowano 3 Sierpnia 2017 Witaj Łukaszu w naszym skromnym gronie Miałem okazję już wcześniej widzieć twój zbiornik na grupie FB i powiem że jest całkiem przyjemny dla oka tylko jeszcze musisz popracować nad obsadą... Poza tym to nie mam się już do czego innego przyczepić poza obsadą Pozdrawiam Andrzej
formeliusz Opublikowano 3 Sierpnia 2017 Autor #3 Opublikowano 3 Sierpnia 2017 Dziekuję, Egon44: tak jak rozmawialiśmy wczesnej, rybki są u mnie tymczasowo. Jak oddam (w następnym tygodniu) samce Socolofi i Auratusa to zredukuje na pewno trochę kamieni. W obecnej chwili potrzebuje więcej kryjówek. Również pozdrawiam, Łukasz
Andrzej Głuszyca Opublikowano 3 Sierpnia 2017 #4 Opublikowano 3 Sierpnia 2017 ..cześć Łukaszu. Akwa fajne...kolory pewnie przekłamane z aparatu:)
formeliusz Opublikowano 3 Sierpnia 2017 Autor #5 Opublikowano 3 Sierpnia 2017 Cześć Andrzej, Cytuj kolory pewnie przekłamane z aparatu:) Mógłbyś się rozwinąć? Nie wiem czym o to Tobie chodziło ale faktycznie akwarium na żywo jest dużo ciemniejsze.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 3 Sierpnia 2017 #6 Opublikowano 3 Sierpnia 2017 13 minut temu, formeliusz napisał: Mógłbyś się rozwinąć? ..myślę ,że miałeś źle ustawiony balans bieli i jeszcze parę innych parametrów .Aparat nie poradził sobie z oświetleniem z akwa. Jestem pewny ,że w rzeczywistości akwa jest jeszcze bardziej atrakcyjne .
formeliusz Opublikowano 3 Sierpnia 2017 Autor #7 Opublikowano 3 Sierpnia 2017 Andrzej mogę Cie zapewnić, że fotografem to nie jestem Pierwsze zdjęcia wychodził mi całe rozmazane lub całkiem czarne... z tych prezentowanych można powiedzieć, że jestem dumny Dzięki za komentarz. Pozwolę sobie jeszcze dodać 5 groszy do obsady: Labidochromis Caeruleus też wypadnie z tego akwa. Kolejne 330l jest w budowie.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się