marivsz Opublikowano 30 Lipca 2017 #1 Opublikowano 30 Lipca 2017 Witam wszystkich serdecznie:) Trochę to trwało i trwać trochę będzie nim zamieszkają u mnie w baniaku pierwsze muszkowce i naskalniki jak się domyślacie, ale odważyłem się wam pokazać Tanganice Borkowskie w wersji TECHNO Nie martwcie się o piasek, będzie, rośliny też. Zarybiam we wrześniu (1+2 multiki + 1+2 wężogłowe) więc mam czas na biologię:) Akwa 80x30x40 przejściowe, czekam na szafkę pod 100x40x40 ale... ta 98-emka nie kryję, że mnie oczarowała:) Mimo, że jest to używka strasznie porysowana. Tyle na początek. Trzymajcie kciuki! Marivsz.
Andrzej Głuszyca Opublikowano 30 Lipca 2017 #2 Opublikowano 30 Lipca 2017 (edytowane) ..cześć kolego. Twoje akwa i proponowana obsada to nie nasz biotop a biotop Tanganiki. Proponuję tam zajrzeć :http://klub-tanganika.pl/ W związku z tym temat zamykam. Edytowane 30 Lipca 2017 przez AndrzejWalb 1
Rekomendowane odpowiedzi