basior Opublikowano 1 Listopada 2006 Autor #11 Opublikowano 1 Listopada 2006 Basior - super dywanik :!: Ja obecnie doszedłem do etapu remisji/zaniku glonów. W dodtaku zastanawie mnie to o tyle że już kolejny raz obserwuje to zjawisko w momecie kiedy akwa można zaliczyć do w pełni dojrzałych a pod pewnymi względami "przejrzałych" a że robi mi się z tego jakaś reguła to teraz wymyślam "tezę" ... no i wykrakałeś ... już nie mam dywanika Na poważnie, to tak jak napisałeś, to u mnie chyba też nastąpił ...etap remisji/zaniku glonów... Na dzień dzisiejszy to pozostały jedynie okrzemki, małe kępki "młodego-byłego dywanika" ... i jakieś glony , które utrzymują się na tle ( w jednym miejscu ) zielone - o "kleistej konsystencji z wyglądu " - zadano mi pytanie czy to nie są sinice ??? ... Wydaje mi się, że nie , ale ... kto to wie - bo ja nie :? Ciekawi mnie coraz bardziej ten problem, co zrobić i jak, aby mieć zielone soczyste glony !!!
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się