RadziuMaja Opublikowano 10 Czerwca 2017 #1 Opublikowano 10 Czerwca 2017 Witam, czas przedstawić swój zbiornik na początku podziękowania dla Was za rady udzielone przy jego zakładaniu. Zbiornik: 120x40x50h Filtracja: Unimax 250 oraz AQUAEL TURBO 2000 Grzałka z termostatem Podłoże: piasek kwarcowy o gradacji 0,8-1,2 Kamienie: Dolomit różówy ok 60kg (żona wybierała) Oświetlenie standardowe 2x30W Obsada na tą chwilę 1+3 Pseudotropheus saulosi 7 Melanochromis cyaneorhabdos - maingano na stówkę 3 samice i 2 samce w planie dołożenie 4 Saulosi oraz 6 Cynotilapia Hara Gallireya Reef ciekawe jak długo będzie zielono
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 10 Czerwca 2017 #3 Opublikowano 10 Czerwca 2017 Jak ci trochę dorosną te rybki zaczną się grzebanie podłoża zacznie się horor Wysłane z mojego NEM-L21 przy użyciu Tapatalka
egon44 Opublikowano 10 Czerwca 2017 #4 Opublikowano 10 Czerwca 2017 Witaj! Ładne akwarium! W kwestii obsady to osobiście dołożył bym z 2/3szt samic saulosi żeby bardziej kolorystycznie się to zgrało ale tak jak pisałem to moje zdanie w tym temacie... Najważniejsze że Tobie się podoba 39 minut temu, RadziuMaja napisał: ciekawe jak długo będzie zielono Z tym to bywa różnie a wszystko będzie w głównej mierze zależeć od rybek 23 minuty temu, TOMEKSIEDLCE napisał: Jak ci trochę dorosną te rybki zaczną się grzebanie podłoża zacznie się horor To normalne zachowanie ryb w naszym biotopie więc nie taki diabeł straszny,jak go malują.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się