Andrzej071182 Opublikowano 3 Maja 2017 #1 Opublikowano 3 Maja 2017 witam wszystkich klubowiczów prosze bardzo nie krytykować to moje pierwsze akw z tym biotopem pozdrawiam 1
Andrzej Głuszyca Opublikowano 3 Maja 2017 #2 Opublikowano 3 Maja 2017 ..witam Cię Andrzeju na naszym forum. Napisz coś więcej o filtracji ,oświetleniu , obsadzie ( jak mnie wzrok nie myli to widzę grubowarga dwubarwnego i bocje również)
Andrzej071182 Opublikowano 3 Maja 2017 Autor #3 Opublikowano 3 Maja 2017 (edytowane) tak grubowarg aut bocje tez filtracja to tetra ex700 sama ceramika prefiltr z narurowca mechanika aquael 2000 gąbka oświetlenie 3x10w naświetlacz obsada to acei 1x5 yellow 1x5 rdzawy 5szt Edytowane 3 Maja 2017 przez Andrzej071182
Robson79 Opublikowano 3 Maja 2017 #4 Opublikowano 3 Maja 2017 26 minut temu, Andrzej071182 napisał: obsada to acei 1x5 yellow 1x5 rdzawy 5szt A ja tam widzę jeszcze bodajże saulosi, maingano, fuelleborni i plastikowe aulonocary...
Andrzej071182 Opublikowano 3 Maja 2017 Autor #5 Opublikowano 3 Maja 2017 to się nie liczy bo do oddania po jednej sztuce
Robson79 Opublikowano 3 Maja 2017 #6 Opublikowano 3 Maja 2017 23 minuty temu, Andrzej071182 napisał: to się nie liczy bo do oddania po jednej sztuce Jeśli tak to spoko ?
Turin Opublikowano 22 Czerwca 2017 #7 Opublikowano 22 Czerwca 2017 (edytowane) Lubię takie wymiary, sam zrobiłeś szafkę? Edytowane 5 Lipca 2017 przez Turin
Andrzej071182 Opublikowano 2 Września 2017 Autor #8 Opublikowano 2 Września 2017 Tak szafka i pokrywa moje dzieło
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się