Baba Yaga Opublikowano 24 Kwietnia 2017 #1 Opublikowano 24 Kwietnia 2017 Witam Wszystkich Klubowiczów :-) Moja przygoda z Malawi i z akwarystyką w ogóle rozpoczęła się .....ok 3 miesiące temu :-) Jestem więc kompletną amatorką,jednakże mój zachwyt biotopem Malawi przedkłada się na na zapał,z którym zaczęłam tworzyć moje akwarium. Pozwolę sobie je przedstawić: zbiornik 720 l. wymiary;200x60x60 filtracja; narurowa obsada: Labidochromis caeruleus ''Yellow'' Maylandia esthetae ''Red''( 6 dorosłych sztuk- tymczasowi mieszkańcy ) Cynotilapia afra coube Pseudotropheus demasoni Labeotropheus trewavasae i za kilka dni będą jeszcze Pseudotropheus acei. Cała obsada jak podrośnie będzie zredukowana.W chwili obecnej mam po kilkanaście sztuk z każdego gatunku. :-) 5
lukas1987 Opublikowano 24 Kwietnia 2017 #2 Opublikowano 24 Kwietnia 2017 3 miesięczny staż i takie akwarium?! Nic tylko gratulować Mnie się bardzo podoba!!! 2
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 24 Kwietnia 2017 #3 Opublikowano 24 Kwietnia 2017 witamy na pokładzie Malawi 1
jaras Opublikowano 24 Kwietnia 2017 #4 Opublikowano 24 Kwietnia 2017 (edytowane) Witaj na forum najlepszego klubu pod słońcem. Pierwsze co na moje powinnaś przeczytać to dział z obsadą Edytowane 24 Kwietnia 2017 przez jaras 2
eazeo83 Opublikowano 24 Kwietnia 2017 #5 Opublikowano 24 Kwietnia 2017 Witaj Anno, widzę że dotarłaś na najlepsze forum 1
egon44 Opublikowano 24 Kwietnia 2017 #6 Opublikowano 24 Kwietnia 2017 Witaj Anno! No w końcu odwiedziłaś forum Jeśli czegoś nie wiesz to czytaj,pytaj w odpowiednich działach o tego przeznaczonych a pomoc na pewno otrzymasz... Ps.Napiszę znów że zbiornik bardzo ładny Pozdrawiam Andrzej 1
Baba Yaga Opublikowano 24 Kwietnia 2017 Autor #7 Opublikowano 24 Kwietnia 2017 Hehe :-D :-D Dziękuję .Naprawdę strasznie się cieszę,że tu jestem :-) Muszę tylko bardziej ogarnąć poruszanie się po forum ;-)
Andrzej Głuszyca Opublikowano 24 Kwietnia 2017 #8 Opublikowano 24 Kwietnia 2017 (edytowane) ..cześć Anno! Akwa robi wrażeni..gratuluję. Edytowane 24 Kwietnia 2017 przez AndrzejWalb
egon44 Opublikowano 24 Kwietnia 2017 #9 Opublikowano 24 Kwietnia 2017 13 minut temu, anna napisał: Hehe :-D :-D Dziękuję .Naprawdę strasznie się cieszę,że tu jestem :-) Muszę tylko bardziej ogarnąć poruszanie się po forum ;-) Pierwszy krok już za Tobą,teraz reszta poleci z górki
D@wid Opublikowano 24 Kwietnia 2017 #10 Opublikowano 24 Kwietnia 2017 Super zbiornik ,gratuluje pomysłu na wystrój, jak na ten staż zbiornik prezentuje się wyśmienicie obsada pod względem żywieniowym do małej poprawki
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się