Skocz do zawartości

Kubeq obsada do 160x60x60


Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Bezprym napisał:

Wysyłka to też jest wyjście, do mnie ryby jechały ze Śląska na Kujawy i dojechały całe i zdrowe, więc to nie dramat.
 

Wiem, z tego co kojarze kupowałeś od  Malawi Śląsk?

Mam do niego rzut beretem, ale jakoś nie do końca jestem przekonany co do jakości ryb sprzedawanych u tego Pana.

2-3 razy taniej niż w innych hodowlach skłania do głębszego zastanowienia się czy aby na pewno wszystko tutaj gra jak należy.

Choć nie ukrywam że najwygodniej było by mi zakupić właśnie tam obsadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie np. na starcie odrzuca to że nie ma ani jednego swojego zdjęcia. Wszystkie przedstawiające dorosłe ryby są po prostu ściągnięte z internetu. Co do Malawiana to byłem osobiście w hodowli u niego i muszę przyznać że sporo pięknych rybek miał. Część ma ładniejszych, część już mniej ładnych - najlepiej podjechać i zobaczyć osobiście, a jak nie masz opcji to PKP też da rade ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5bc9a8237620b48d6d6f1641e26aed44.jpg7c93315555701982bd505292b89cdd87.jpg3acd3c400fdf0eab7326c1793016193b.jpg816609596322520b869e4fe888f9fcf0.jpg

 

 

15 godzin temu, Kubeq napisał:

 

 

 

 

 

Wiem, z tego co kojarze kupowałeś od  Malawi Śląsk?

 

 

 

 

Mam do niego rzut beretem, ale jakoś nie do końca jestem przekonany co do jakości ryb sprzedawanych u tego Pana.

 

 

 

 

2-3 razy taniej niż w innych hodowlach skłania do głębszego zastanowienia się czy aby na pewno wszystko tutaj gra jak należy.

 

 

 

 

Choć nie ukrywam że najwygodniej było by mi zakupić właśnie tam obsadę.

 

 

 

 

 

 

Ja z moichbrybek jestem zadowolony. Cynotilapie prezentują się tak, a yellwki obecnie pływają u kolegi Jarasa. 

 

 

 

20170315_175240.jpg

 

20170315_211218.jpg

 

20170304_150803.jpg

 

20170302_214111.jpg

 


  • Dziękuję 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Bezprym napisał:

 

 

 

 

 

Ja z moich rybek jestem zadowolony. Cynotilapie prezentują się tak, a yellwki obecnie pływającu kolegi Jarasa

 

 

A kolega Jaras sobie te Yellowki chwali. Tak w ogóle Slawek-to wszystkie trzy mają się dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W oczekiwaniu na baniak, który ma być w przyszłym tygodniu zacząłem znowu główkować nad obsadą i zastanawia mnie czy gdybym chciał w mojej obsadzie coś mięsożernego np Melanochromis  kaskazini "Manda" znany również jako Melanochromis sp. "northern blue" , zamiast wybranego przeze mnie wcześniej Melanochromisa chipokae, czy  dałoby radę żywieniowo pogodzić go z Maison Reef, Msobo Magunga i Acei Luwala ? Bardzo mi się spodobał ten Melano i jest dostępny w Malawianie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

 M. chipokae bardziej lubi mięsko niż zielsko i to samo się tyczy kaskazini.

Kaskazini poluje na młode ryby, gdy nadaży się okazja,  ale nie jest typowym mięsożercą.

Nie ma problemu z dietą, ale będziesz musiał je dokarmiać czymś "extra". 

Zapowiada się konkretna obsada?. Niezależnie na które się zdecydujesz. 

Pochwal się tymi Melano od czasu do czasu. 

Edytowane przez przemo-h
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.