Mariusz30 Opublikowano 8 Lutego 2017 #1 Opublikowano 8 Lutego 2017 Witam wszystkich, z uwagi że jestem tutaj nowy chciałem się przedstawić. Mam na imię Mariusz, mam 40l jestem z Tomaszowa Mazowieckiego. Nie mam jeszcze akwarium jestem w trakcie zamawiania, całego sprzętu z firmy Aqael. Baniaczek będzie miał 400l. Jest to nowa przygoda dla mnie, więc będę potrzebował pomocy z waszej strony. Pozdrawiam Mariusz
Andrzej Głuszyca Opublikowano 8 Lutego 2017 #2 Opublikowano 8 Lutego 2017 ...witam na forum. Pytaj,czytaj i ciesz się z naszego hobby:)
TOMEKSIEDLCE Opublikowano 8 Lutego 2017 #3 Opublikowano 8 Lutego 2017 witamy kolego czytaj posty dużo na forum, i pytaj kolegów co nie rozumiesz nie którzy maja duże doświadczenie pomogą ci miłej zabawy z malavi
egon44 Opublikowano 8 Lutego 2017 #4 Opublikowano 8 Lutego 2017 Witaj na naszym forum! Reszta jak powyżej
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się