pozner Opublikowano 6 Lutego 2017 #11 Opublikowano 6 Lutego 2017 Witaj. Dawaj jak największe, bo jak wsiąkniesz w te klimaty, i poznasz więcej gatunków niż saulosi i rdzawy (nic im nie ujmując) to może Ci się spodobać jakiś inny gatunek (jest ich ok. 800) , a tu zonk, mam za małe akwarium dla niego...frustrujące
kazik851 Opublikowano 8 Lutego 2017 #12 Opublikowano 8 Lutego 2017 (edytowane) Ja mam 150x60x50 i po kilku miesiacach juz zaluje ze nie wstawilem 180x60x70 i tez juz dobrze wsiaklem w temat a jak bede zmienial na wiekszy to 200 cm musi byc ale juz wiem ze bardziej by mi sie 250 albo 300cm podobalo takze wstawiaj jak najwiekszy Edytowane 8 Lutego 2017 przez kazik851
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się