rkajor Opublikowano 8 Stycznia 2017 #1 Opublikowano 8 Stycznia 2017 Witam Wszystkich Moj zbiornik dopiero powstaje a wlasciwie zaczyna dojrzewanie Dpcelowa obsada to harem saulosi, choc chcialo by się wiecej ..... Tak wygladalo przed i po zalanu zalaniem :
egon44 Opublikowano 8 Stycznia 2017 #2 Opublikowano 8 Stycznia 2017 (edytowane) Witaj Jeszcze raz napiszę,że aranżacja pierwsza klasa choć jest parę rzeczy które bym poprawił lub ukrył(termometr,grzałka,rurki z filtra),ale najważniejsze że tobie się podoba Teraz czekać aż zbiornik dojrzeje i nic tylko wpuszczać rybki Powodzenia! Edytowane 8 Stycznia 2017 przez egon44
Mortis Opublikowano 8 Stycznia 2017 #3 Opublikowano 8 Stycznia 2017 Zdejmij deszczownicę, niech wylot łamie Ci taflę wody, grzałkę połóż za kamieniami,na zasys załóż gąbkę by brud szybko nie był zasysany do kubła i przesuń duży kamień by właśnie tą rurkę zakryć, a termometr gdzieś z boku ulokuj. Kamienie świetne.
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się