spiochu Opublikowano 23 Grudnia 2016 #1 Opublikowano 23 Grudnia 2016 Czas formalnie przedstawiać swoje drugie akwarium. Wymiary: 200x50x55h. Filtracja i cyrkulacja: kaseciak na pompach Aquael 2000 i Hydor Evo Mag 1250l/h (czy jakoś tak). Gąbka ppi45, litr Matrixa, litr TMBT, koło litra Purolite A520E w bloku z rury pcv 75. Do tego cyrkulator Sobo WP-400m. Woda: woda RO/DI preparowana odpowiednimi solami. Grzałka Aquael Gold 300W. Piasek płukany Creisel z Castoramy, tło, kamienie i podłoże DIY ze styropianu i CX5. Wątek o powstawaniu tła tutaj: Oświetlenie: Moduły LED GOQ: - 10 x 5630 6500K (ze starego akwa) - 12 x 5630 11000K - 10 x 5050 RGB (8 szt. ze starego akwa) No i najważniejsze - obsada: - Pseudotropheus Cyaneorhabdos Maingano - 1+2 (+2 prawdopodobnie same +1 jakiś maluszek zaczyna wyglądać nieśmiało z kryjówek) - Cynotilapia Zebroides Cobue - 1+3 - Labidochromis Caeruleus - 9 - Pseudotropheus Acei Luwala - 11 - Protomelas Taeniolatus Boadzulu - 8 Tak wyglądało akwarium w tydzień po przenosinach obsady (3 pierwsze gatunki): 1
kazik851 Opublikowano 21 Lutego 2017 #2 Opublikowano 21 Lutego 2017 (edytowane) Jak dla mnie czad...ersko.w bloku masz postawiony banik?te kamienie tez malowales cx5? Edytowane 21 Lutego 2017 przez kazik851
spiochu Opublikowano 21 Lutego 2017 Autor #3 Opublikowano 21 Lutego 2017 Dziękuję. Tu masz temat o powstawaniu:http://forum.klub-malawi.pl/index.php?/topic/17387-Tło-w-"Malawi-by-Piotr-II"Akwarium stoi w domku jednorodzinnym. Wysłane z telefonu
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się