Martinho Opublikowano 6 Grudnia 2016 #1 Opublikowano 6 Grudnia 2016 Jestem tutaj nowy. Przeglądałem komentarze. Wspaniała strona poświęcona pielęgnicom. Jest to super kopalnia wiedzy, bardzo wiele się tutaj nauczę. Pozdrawiam wszystkich miłośników malawijskich pyszczaków
MatiK Opublikowano 6 Grudnia 2016 #2 Opublikowano 6 Grudnia 2016 Witaj na forum. Pozwoliłem sobie przenieść Twojego posta ponieważ umieściłeś go w dziale sklepy-zakupy, a to nie jest miejsce na powitania Zgłębiaj nasze forum, zadawaj pytania i ciesz się tym biotopem. Postaraj się pisać w odpowiednich działach, a jak już założysz akwarium to wrzuć fotki w tym wątku, chętnie popatrzymy co stworzyłeś. Powodzenia!
egon44 Opublikowano 6 Grudnia 2016 #3 Opublikowano 6 Grudnia 2016 Witaj na forum... Czytaj,pytaj i działaj oraz tak jak kolega napisał wstawiaj fotki gotowego zbiorniczka
bikebog Opublikowano 6 Grudnia 2016 #4 Opublikowano 6 Grudnia 2016 (edytowane) Heloł Edytowane 6 Grudnia 2016 przez bikebog
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się