PatrykT Opublikowano 27 Listopada 2016 #1 Opublikowano 27 Listopada 2016 Mam pewien problem. Zbiornik zalany 3 tygodnie temu , na dnie pojawiło się coś takiego. Jak z tym walczyć.
egon44 Opublikowano 27 Listopada 2016 #2 Opublikowano 27 Listopada 2016 Zmniejsz czas świecenia w zbiorniku,oraz w czasie podmianek wymieszaj piach rękoma,to taka rada na szybko
deccorativo Opublikowano 27 Listopada 2016 #3 Opublikowano 27 Listopada 2016 jeśli zbiornik zalany 3 tygodnie temu a więc w stanie surowym czyli w fazie dojrzewania wody - to absolutnie nic nie robimy . Obowiązuje zasada łapy z daleka od baniaka - a najgorszym rozwiązaniem to wymieszanie piasku - to na 1cm jest złoże biologiczne które właśnie się tworzy i nie wolno go ruszać nawet jak cudowne obrazki okrzemkowe i ślady sinic się pokazują. Ale jak Andrzej napisał - nie zmniejsz oświetlenie ale je zupełnie wyłącz bo roślinek ja tam nie widzę. Może oprócz strachu że się coś pojawiło napisałbyś coś o starcie tego akwarium i na jakim etapie jest bo tylko domyślam się a utrafić wcale nie musiałem. Najwyżej mod przeniesie do innego działu bo fotkę już mamy
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się