marcin73m Opublikowano 21 Listopada 2016 #11 Opublikowano 21 Listopada 2016 moduły są już połączone więc tutaj 10 szt = 1 szt.. nijak nie wyjdzie 30..
deccorativo Opublikowano 21 Listopada 2016 #12 Opublikowano 21 Listopada 2016 Nie bój wilka graty będą 4 słownie trzy a nie 30 świetlówka też ma 4 wyprowadzenia , kupujesz to i 25tego wpadasz na spotkanie i piwko Zasilacz taki http://allegro.pl/zasilacz-led-12v-50w-do-led-i5887062289.html do tego takie moduły - wstaw 10szt http://allegro.pl/zasilacz-led-12v-50w-do-led-i5887062289.html i takie też 10szt http://allegro.pl/modul-3x-led-rgb-5050-samsung-12v-wodoodporny-ip68-i5946397863.html nie zapomnij wpisać 10szt dostaniesz wtedy taki łańcuch lampek 10 szt połączonych jak na choinkę i tylko z jednej strony dwa przewody - czerwony i biały. Jak wtykniesz ten czerwony w tą dziurkę w okrągłym zakończeniu wtyczki kabelka a biały dotkniesz do zewnętrznego metalowego pierścienia to już masz oświetlenie baniaka i ci zaświeci jak cholera. nie cykaj się bo to 12V i elektryka to nie tyka. Każda lampka ma taśmę samolepną 3M więc przyklejasz do pokrywy od środka możliwie z przodu ( nie wiem czy masz pokrywę bo nie pisałeś) i oświetlenie skończone. Te kolorowe RGB to podłączymy potem jak przestaniesz się bać i nacieszysz się że te białe świecą.
marcin73m Opublikowano 21 Listopada 2016 #13 Opublikowano 21 Listopada 2016 Teraz, deccorativo napisał: graty będą 4 słownie trzy 1
Pleziorro Opublikowano 21 Listopada 2016 #15 Opublikowano 21 Listopada 2016 35 minut temu, aebe napisał: Bałem się, że tak się to wszystko rozwinie i zostanę z trzydziestoma częściami niewiadomoczego, zamiast z jedną świetlówką ;( Ale w najgorszych wyobrażeniach nie przeszło mi przez myśl, że to wszystko trzeba będzie jeszcze lutować... Postaw piwko, zamów wszystko co trzeba, przyjedź do mnie i Ci to złożę w 20 minut. A potem będziesz się z sam z siebie śmiał, że do mnie jechałeś No ale piany się napijesz i popatrzysz na moje Mbunarium
aebe Opublikowano 22 Listopada 2016 Autor #17 Opublikowano 22 Listopada 2016 Dzięki Wam wszystkim. Złamaliście mnie. Będę łączył kabelki. Aby mnie tylko prąd nie kopnął...
kwiq Opublikowano 22 Listopada 2016 #18 Opublikowano 22 Listopada 2016 Jaki prąd ? przecież tam masz niskie napięcie
aebe Opublikowano 22 Listopada 2016 Autor #19 Opublikowano 22 Listopada 2016 Dnia 21.11.2016 o 17:06, deccorativo napisał: Zasilacz taki http://allegro.pl/zasilacz-led-12v-50w-do-led-i5887062289.html do tego takie moduły - wstaw 10szt http://allegro.pl/zasilacz-led-12v-50w-do-led-i5887062289.html i takie też 10szt http://allegro.pl/modul-3x-led-rgb-5050-samsung-12v-wodoodporny-ip68-i5946397863.html 1. Sorry, ale środkowy z powyższych linków nie do modułu, a do zasilacza. Poza RGB (ostatni link) miał to być jakiś biały-zimny 11000?? Podałbyś link pls? 2. Niby mnie przekonujecie, że to takie proste, a w innej dyskusji doczytałem się, że potrzebuję hermetyzację, jakieś koszulki termokurczliwe, pasty termoprzewodzące... 3. No i jeszcze jedno, skoro jesteście tak mili, pytanie - do czego najlepiej przykleić te diody? Chcę otwarte akwarium z belką, a nie pokrywą. Jaka belka 120 cm najlepsza byłaby do diod? Dzięki
egon44 Opublikowano 22 Listopada 2016 #20 Opublikowano 22 Listopada 2016 (edytowane) 1 godzinę temu, aebe napisał: 1. Sorry, ale środkowy z powyższych linków nie do modułu, a do zasilacza. Poza RGB (ostatni link) miał to być jakiś biały-zimny 11000?? Podałbyś link pls? Mogą być np takie białe zimne https://www.perfektmarket.com.pl/modulled-goq-samsung-3-smd-5730-zimny-11000k-id-765 1 godzinę temu, aebe napisał: 2. Niby mnie przekonujecie, że to takie proste, a w innej dyskusji doczytałem się, że potrzebuję hermetyzację, jakieś koszulki termokurczliwe, pasty termoprzewodzące... Potrzebne są tylko koszulki termokurczliwe do zabezpieczenia połączeń dodatkowych kabli z kablami z modułami... 1 godzinę temu, aebe napisał: 3. No i jeszcze jedno, skoro jesteście tak mili, pytanie - do czego najlepiej przykleić te diody? Chcę otwarte akwarium z belką, a nie pokrywą. Jaka belka 120 cm najlepsza byłaby do diod? Belka to np może być taka http://allegro.pl/profil-aluminiowy-led-150cm-x-16cm-belka-i6019521983.html No i do niej przykleisz te moduły Edytowane 22 Listopada 2016 przez egon44 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się