MatiK Opublikowano 8 Listopada 2016 #11 Opublikowano 8 Listopada 2016 Jako, że "gdzie dwóch Polaków tam trzy opinie" to dorzucę i swoje zdanie ja Ci go nie polecę. Jest wyraźnie słyszalny, jak złapie powietrze to furgocze przez kilka dni aż się wszystko ułoży (i nie pomaga tu częste potrząsanie), klamry pokrywy i kubła są wątpliwej jakości, do tego tych drugich praktycznie nie sposób dostać jak się coś stanie. No i w końcu uważam, że to przerost formy nad treścią do 240 litrów po pierwsze ze względu na przepływ (to zrobi u Ciebie Aquael), po drugie na pojemność. Spokojnie wystarczy Ci filtr pokroju JBLa e901 jeśli chodzi o zapotrzebowanie na powierzchnę filtracyjną
deccorativo Opublikowano 8 Listopada 2016 #12 Opublikowano 8 Listopada 2016 Witaj myszeczko w naszym gronie. W zasadzie zgadzam się z Matikiem - ten HW to przesada do 240l choć fakt cena rozsądna. Brak mi jeszcze twoich info na takie tematy by ogarnąć całość i doradzić. - co z pokrywą , tłem, oświetleniem, grzałką. Wiesz taki AqC2000 z gąbką ( ta fabryczna jest do kitu) i grzałka plus dwie rury od kubła - strasznie to wszystko wali po oczach. czy myszeczka ma dwie lewe łapki ale na tyle że umie skleić na sztorc dwa kawałki pcv klejem sekundowym. Bo zapewne i tak będziesz zamawiała w fabertec.pl i wklejała na 5 kropek kleju do baniaka czarne tło ze spienionego pcv za pomocą kleju Soudal All Fix Turbo to może już taka cała filtracja na tym AqC2000 za 80 zł ( formatki 50 zł, klej 16zł gąbka ppi45 10 zł ) ?
spiochu Opublikowano 8 Listopada 2016 #13 Opublikowano 8 Listopada 2016 Przepraszam, ale nie mogę... Czy kamienie ze składu już nie są naturalne? Wysłane z telefonu
MatiK Opublikowano 8 Listopada 2016 #14 Opublikowano 8 Listopada 2016 12 minut temu, spiochu napisał: Przepraszam, ale nie mogę... Czy kamienie ze składu już nie są naturalne? Wysłane z telefonu Ach, czujny jak zwykle, brawo Ty! za Rafała tłumaczył nie będę bo nie wiem co On miał na myśli. Ja mogę tylko się domyślać, że podobnie jak i mi chodziło mu o fajne, dziko leżące głazy ociosane przez naturę, a nie człowieka ot skrót myślowy napisany przez ludzi na szybko z pracy, a Ty się czepiasz jak zwykle
myszeczqa Opublikowano 8 Listopada 2016 Autor #15 Opublikowano 8 Listopada 2016 Z miłą chęcią bym kupiła jakiś lepszy filtr zewnętrzny ale kasa tez mnie trzyma (dziecko ważniejsze) sami rozumiecie wiec staram się wszystko w rozsądnej cenie poszukać Może aż takich lewych nie mam hehe
spiochu Opublikowano 8 Listopada 2016 #16 Opublikowano 8 Listopada 2016 Ach, Mateuszu, chyba muszę zacząć pisać "to jest żart" dla takich ponuraków jak Ty. *To jest żart. *Wysłane z telefonu
deccorativo Opublikowano 8 Listopada 2016 #17 Opublikowano 8 Listopada 2016 2 minuty temu, myszeczqa napisał: Może aż takich lewych nie mam hehe No jak dziecko jest to wiadomo że tam ważniejsze wydatki i nigdy kasy za wiele. Tak myszko - pompę już masz to poczytaj ten temat na szczęście tylko 148 postów. Powiem że dla pompy AqC2000 wystarczą wymiary długość 14cm x grubość 14cm i wysokość taka od wzmocnienia do 10cm nad dnem - najlepiej w którymś rogu mało reprezentacyjnym
MatiK Opublikowano 8 Listopada 2016 #18 Opublikowano 8 Listopada 2016 2 godziny temu, spiochu napisał: Ach, Mateuszu, chyba muszę zacząć pisać "to jest żart" dla takich ponuraków jak Ty. *To jest żart. * Wysłane z telefonu Spoko luz, przeca wiem! jakbym był ponurak to bym Ci odburknął SORRY za OT 1
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się