Skocz do zawartości

akwarium szczecin


szmigialp

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, tom77 napisał:

Uważam, że tak kontrowersyjna firma (jak jak ta, której dotyczy wątek) nie powinna być partnerem Klubu Malawi.

To, że jest również liczne grono zadowolonych klientów, nie ma tutaj żadnego znaczenia.

Tomku..lubię Ciebie za wiedzę ale czemu proponujesz coś klubowi nie będąc jego członkiem. Myślę ,że Ciebie nie uraziłem a tylko zwróciłem uwagę.

  • Dziękuję 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, AndrzejWalb napisał:

Tomku..lubię Ciebie za wiedzę ale czemu proponujesz coś klubowi nie będąc jego członkiem. Myślę ,że Ciebie nie uraziłem a tylko zwróciłem uwagę.

Ja jako klubowicz podzielam zdanie Tomka, zbyt dużo kontrowersji dookoła tej firmy się zrobiło. I co ciekawe bardzo dużo obrońców uparcie nie wierzących w praktyki Pana Przemka wciąż go poleca, niektórzy piszą nawet że warto poczekać 3 miesiące. A moim zdaniem jest kilka znanych firm w których nabędziemy taki sam ładny baniak przy normalnej obsłudze i z normalnym terminem maks 3 tygodnie.

Proponuję także w świetle nowych przykładów nierzetelności, powtórzyć ankietę, która miała miejsce nie tak dawno a dotyczyła firmy Żony Pana Przemka ;) - czy nadal powinni pozostać partnerem Klubu Malawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że bez wyjansienia wam w obecnej wytuafji jak było naprawdę się obejdzie .

Dziś jak tylko skończę pracę wieczorem ,opiszę zaistniałą sytuację jak wygląda z drugiej strony medalu.

 

Zwracam się z prośbą do moderatora aby nie lamano prawa na forum .

Mam na myśli ujawnianie prywatnej korespondencji oraz publikowanie danych osobowych chronionych prawnie. 

Sędziów którzy już mnie osadzili proszę o powściągliwość. 

 

Edytowane przez przemek wieczorek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.11.2016 o 21:02, przemek wieczorek napisał:

Panie M. jest pan złym człowiekiem do tego oszczercą , Nie mam zamiaru dalej prowadzić tutaj polemiki .Szkoda mi mego zdrowia. 

Jeśli czuję się winny zawsze przyznam się do błędu .Tym razem wystąpi na drogę sądową .Za panskie oszczerstwa zapłaci pan .

Edytowałem post. Na forum nie używamy nazwisk jeśli użytkownik sobie tego nie życzy.

Eljot

No właśnie Panie Akwarium Szczecin .... nic dodać nic ująć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nasze partnerstwo z firmą szanownej żony Przemka ma charakter pisemny czy tylko na gębę?

Bez względu na formę może ktoś z naczalstwa napisać w punktach do czego ta umowa partnerska zobowiązuje nas jako klub ale i do czego jest zobligowany nasz partner - fabryka baniaków ze Szczecina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, AndrzejWalb napisał:

czemu proponujesz coś klubowi nie będąc jego członkiem. Myślę ,że Ciebie nie uraziłem a tylko zwróciłem uwagę.

Nie uraziłeś mnie....... poza tym, jestem członkiem klubu. Na własne życzenie mam status użytkownika (chyba, że coś się zmieniło, bo nie mam dostępu do części klubowej, więc mogę o tym nie wiedzieć)

Nie widzę nawet, kto podziękował za Twój post :icon_smile:

4 minuty temu, przemek wieczorek napisał:

Sędziów którzy już mnie osadzili proszę o powściągliwość.

Nie wypowiadam się nawet w jednym procencie na temat jakości zbiorników. Być może były też okoliczności dodatkowe. Nawet ważne...

Pewne formy w cywilizowanym społeczeństwie jednak obowiązują - więc nawet wybitny piłkarz może dostać czerwoną kartkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, AndrzejWalb napisał:

Tomku..lubię Ciebie za wiedzę ale czemu proponujesz coś klubowi nie będąc jego członkiem.

Okoliczności rezygnacji Tomka z członkostwa są ogólnie znane. Nominalnie Tomek nie jest członkiem Klubu, ale ma opłaconą składkę, więc jego sytuacja jest trochę inna, niż zwykłego użytkownika. W związku z tym uważam, że uwaga trochę nie na miejscu.

Sorry z OT.

11 minut temu, deccorativo napisał:

Bez względu na formę może ktoś z naczalstwa napisać w punktach do czego ta umowa partnerska zobowiązuje nas jako klub ale i do czego jest zobligowany nasz partner - fabryka baniaków ze Szczecina.

Nie wiem, czy to tu ma znaczenie. Kolega nie jest i nie był członkiem naszego Klubu.

Edytowane przez pozner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna mała poprawka.

Odnośnie Firmy Akwarium Szczecin, tak jak wspomnialem jest oficjalnie taka firma.

Jednak p. Przemek z tego co pamiętam ma nazwisko na literę W.

Firma jest zarejestrowana na p.Natalie Z. (być może była zakladana przed ślubem, lub nie jest to żona p. Przemka) więc mogłem wprowadzić mały błąd za co przepraszam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.