Skocz do zawartości

Otoczaki ze składu budowlanego


Rekomendowane odpowiedzi

Mam kamienie !!. Juz je oplukalem i wyparzylem i wstawilem do akwa i teraz juz jest full akwa. Wody jest wlane brutto 84litry, wiem ile jest , poniewaz wlewałem słoikami 1-litrowymi Kamieni jest ok. 27kg i zwirku 14kg. Pod zwirkiem jest 1cm styropianu a pod akwa styropian grubosci 4cm

Ze zdjeciami mam problem bo sa kiepskiej jakosci ( nowy aparat brata na kótrym sie jeszce nie znam) i nie wiem wogule jak wkleic w temacie zdjecie. Powie mi ktos jak sie to robi??[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że pamiętałeś, że miednica tylko do celów akwarystycznych, a nie np. taka od ręcznego prania skarpetek ;) Rybciom mogło by to zaszkodzić - znaczy pozostałości od proszku, a nie toksyny ze skarpetek ;)

To żeś się chłopie namachał tymi słoikami... Ja wlewałem prosto z wiaderka na talerzyk (potrzebna pomoc drugiej osoby).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spieszylo mi sie nigdzie wiec moglem nawet szklankami lac ;D ( nie no... to juz zart). A co do miednicy to byla i jest to nówka. ;)

Właśnie skonczylem dodawac zdjecia wiec wkleje je na forum(dodalem je na fotosiku, bo w galerii jakis blad mi wyskakiwal):

73594aac6cd0dd72.html

I drugir tak z boku:

73594aac6cd0dd72.html

Na fotkach akwa jest bez pokrywy bo jest ona jeszce niedokonczona, tato robil mi pokrywe z pleksy ze wzgledu na niestandardowe wymiary akwa. Sa powycinane w niej dziury na kable, filtr kaskadowy i jeden karmnik, który słuzy równiez do "wietrzenia" akwarium.

Mysle ze kamienie sie podobaja. Prosze o szczere komentarze. Jezeli trzeba to moge wyjac lub dodac kilka kamieni. Ale za nic nie zmieszam ich z innym kolorem lub innym "gatunkiem" kamienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie nie, kolego jak masz juz dodane na fotosiku, to tam juz same "kreuja" sie gotowe linki do wklejenia :)


Co do kamieni, pokombinuj z nimi jeszcze, zeby nie bylo ludzka reka(bez np takich ala domkow). Wiesz, stoja tak w rzedzie jak zolnierze :wink: Tyle, ze jak Ci sie podoba zostaw tak, to przeciez ma byc Twoje akwa i wlasnie Tobei ma sie podobac.Proponowałbym tez, zostawienie srodka pustego, coby akwa na 2 rewiry podzielic. Potem moze to zaowocowac dwoma pieknie wybarwionymi samcami, lepiej sie rewirami podziela(jak Bozia da) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.