Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, deccorativo napisał:

 

Zabawa z wyciskaniem soku z czosnku może spowodować że będziemy spali w drugim pokoju a druga połowa zacznie krzywo patrzeć na nasze hobby. :D

 

E tam, nie jest tak źle polecam i ta metodę jak i macerowanie grubszych mrożonek pokrojonym czosnkiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, deccorativo napisał:

To by też tłumaczyło po co powstały te spraye i butelki z koncentratem czosnkowym.

Henryku na pewno nie powstały po to żeby opryskiwać pokarm premium. Kompletnie są to zbędnie wywalone pieniądze tylko po to żeby poprawiać coś co zostało idealnie zbilansowane. Co oczywiście nie oznacza że nie  można sobie dopryskiwać jedzenie, pytanie tylko po co ?

5 minut temu, deccorativo napisał:

Zauważyłem dziś po tej spirulinie czosnkowej jeszcze jedno - ryby zaraz były głodne czego nie było dotychczas - wiedziały że po południu dostają raz i koniec więc następował spokój i przygotowania do nocy. Uspokojenie i wyciszenia - a tu reakcja jakby wcale nie jadły. - ale to wymaga potwierdzenia jeszcze i nie następnej dawki żarcia.

Kurde czytam i nie wierzę !

Chcesz mi powiedzieć że po wieczornym karmieniu ryby już wiedza u ciebie że nie ma na co liczyć ( jedzenie) i szykuja się do spania ?? :)

No i drugie pytanie ile sypiesz jedzenia na raz, że ryby już nie chcą więcej jeść ??  Nawet po mocnym futrowaniu stynkami , małżami itp. jak tylko ryby połkneły pokarm zaraz były gotowe na kolejną wyżerkę i tak by pewnie trwało aż do wyjechania obsady na tamten świat. Bo ryby tak mają żrą póki jest jedzenie

8 minut temu, michal_j napisał:

ja Mbunie podaję raz w tygodniu jako "odkażacz" - nie zauważyłem, żadnych negatywnych skutków ..

No i nie ma bata żebyś zauważył, bo niby czemu miałbyś zauważyć ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, deccorativo napisał:

Ci co używają D-allio mogą odpowiedzieć czy 6% czosnku w mięskowej karmie czuć czy nie czuć.

...czuć bardzo intensywnie. Chodzi mi o granulat...

Edytowane przez AndrzejWalb
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, michal_j napisał:

arkusze glonów

Przypomniało mi się. W tym roku wygrałem mały konkursik Ocena Nutrition foto i jako jedną z nagród były fajne glony właśnie ala sushi ( zielone, brązowe i czerwone) z dodatkiem czosnku. Kopało od nich czosnkiem na kilometr. Zjadalność że tak napisze w normie jak w przypadku innych pokarmów.

 

 

AlgiMaleBrazowe.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.