pilu Opublikowano 28 Września 2016 #1 Opublikowano 28 Września 2016 przez ponad rok miałem zbiornik roslinny nadszedł czas na zmiane
DigiBirds Opublikowano 28 Września 2016 #2 Opublikowano 28 Września 2016 Czuje, że komplementów nie będzie końca
Bezprym Opublikowano 29 Września 2016 #3 Opublikowano 29 Września 2016 Sorry ale przypomina mi to stary cmentarz.
egon44 Opublikowano 29 Września 2016 #4 Opublikowano 29 Września 2016 Witaj na naszym forum... Fajnie że zmieniłeś biotop na Malawi,ale przy przedstawianiu się mogłeś trochę szerzej opisać swój zbiornik(wymiary,filtracja itd),bo coś mi się zdaje że to nieodpowiedni zbiornik na te ryby co posiadasz ... Co do aranżacji to popieram wpis kolegi Bezpryma... Sorry ale wygląda to sztucznie i nienaturalnie ,ale jak to mówią tu na forum najważniejsze że tobie się podoba ...
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się