Aga1986 Opublikowano 20 Września 2016 #1 Opublikowano 20 Września 2016 Witajcie jestem Agnieszka i od jakiegoś czasu zajmuję się akwarystyką . Jakoś tak interesują mnie pyszczaki już raz próbowałam ale mi nie wyszło i po 7 latach znów spróbowałam i nie żałuję :-) W tej chwili mam akwa 450 l. ( a wczwśniej miałam 112 l ) Tylko mam problem z doborem obsady :-( w tej chwili mam ich zbyt dużo w akwa i stwierdzam, że to nie wygląda dobrze. Liczę na Waszą pomoc .... Pozdrawiam
piotriola Opublikowano 21 Września 2016 #2 Opublikowano 21 Września 2016 Zbiornik wybrałaś dobry, możesz stworzyć ładny wycinek Malawi. Jak poczytasz tematy na forum zorientujesz się że twoje ryby nie pasują żywieniowo. pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się