Olga Opublikowano 16 Września 2016 #1 Opublikowano 16 Września 2016 Witajcie:) akwarystyka interesujemy się wraz z mężem od około trzech lat.Pierwsze akwarium było typowo roślinne, jednek postanowiliśmy coś odmienić i tak o to powstał Nasz pierwszy zbiornik Malawi.
deccorativo Opublikowano 16 Września 2016 #2 Opublikowano 16 Września 2016 Witam serdecznie i przyjażnie koleżanko, Widzę dziewiczy kilkudniowy baniak z pływającymi już rybkami i pięknymi roślinami. Co mnie niepokoi ale możliwe że niepotrzebnie. Może napisz coś więcej o tym akwarium jaka pojemność , jak to zakładanie się odbyło, jaka jest filtracja itp. pozdrawiam was oboje a to że razem je zakładaliście to fajna sprawa. Nie będzie oporu piękniejszej połowy nad zamianą na takie 800l
egon44 Opublikowano 16 Września 2016 #3 Opublikowano 16 Września 2016 Witaj na naszym forum... Fajnie się czyta jak dwoje ludzi na dodatek małżeństwo łączy ta sama pasja czyli akwarystyka ... Co do waszego zbiornika sorki ale nie jest ono w moim guście ale o tym się nie dyskutuje przecież... Najważniejsze jest to że wam się podoba to co razem stworzyliście,ale...na zmiany nigdy nie jest za późno ... Poza tym tak jak kolega Henryk (deccorativo) sugeruje przydałby się dodatkowo opis odnośnie litrażu zbiornika(wymiary),filtracji,zakładania zbiornika itd... Ale pamiętajmy też o tym jaki to dział ... Także Olgo mając jakiś problem szukaj odpowiedzi lub zadawaj pytania w odpowiednich działach do tego przeznaczonych... Pozdrawiam
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się