luki174 Opublikowano 11 Września 2016 #1 Opublikowano 11 Września 2016 Witam. Tak jak w temacie, wczoraj zauważyłem, ze na plaży pojawiło się mi takie cos brązowawe, które pokrywa piasek, czy to sa okrzemki, czy cos innego? Obawiać die, czy nie? Co moge z tym zrobić? Akwarium 120x40x50, obsada po 10 sztuk Pseudotropheus Saulosi i Iodotropheus Sprangeae Makakola Red, filtracja JBLe901 i AQUAEL TURBO 2000, testy NO3-2, NO2-0. Jutro pobawię się cyrkulacja, bo zauważyłem odchody na plazy, rybki wpuszczone w piątek Liczę na Wasza pomoc. Pozdrawiam.
lufa555 Opublikowano 12 Września 2016 #2 Opublikowano 12 Września 2016 Okrzemki. Nie ma co się martwić.
egon44 Opublikowano 14 Września 2016 #3 Opublikowano 14 Września 2016 Dnia 12.09.2016 o 01:18, luki174 napisał: Witam. Tak jak w temacie, wczoraj zauważyłem, ze na plaży pojawiło się mi takie cos brązowawe, które pokrywa piasek, czy to sa okrzemki, czy cos innego? Obawiać die, czy nie? Co moge z tym zrobić? Potwierdzam że to okrzemki,zapewne też pojawią się na kamieniach więc bez obaw to normalne Jedynie co możesz zrobić,to w czasie podmianki lub czyszczenia gąbek z filtrów przemieszać piasek rękoma...
luki174 Opublikowano 14 Września 2016 Autor #4 Opublikowano 14 Września 2016 Dzięki za odpowiedzi Tak, na skalach tez się już pojawiły kropki
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się