Maniek Opublikowano 26 Sierpnia 2016 #1 Opublikowano 26 Sierpnia 2016 Witam wszystkich klubowiczow.Jestem u Was od dzis Pieć dni temu zabralem od znajomej zbiornik Malawi ktory nalezal do jej eks. Ona opiekowala sie nim sama okolo roku ale tylko dawala jesc. Nie chciala juz go, wiec z checia go zabralem. Chodzi mi o okreslenia gatunkow Pysiow(szukalem w sieci i czesc wiem, aczesc nie jestem pewien), plci ,czy moga byc razem.Dalem pierwsze zdjecie w temacie okreslania gatunkow.Wczesniej mialem akwaria ale pospolitych rybek takich jak molinezje,mieczyki,gupiki,itd. Chce dla nich jak najlepiej:) Pozdrawiam Mariusz
Andrzej Głuszyca Opublikowano 26 Sierpnia 2016 #2 Opublikowano 26 Sierpnia 2016 ...cześć Mariusz! Musisz dać większe zdjęcie bo na tym ciężko dojrzeć co to za ryby.
Maniek Opublikowano 26 Sierpnia 2016 Autor #3 Opublikowano 26 Sierpnia 2016 Witaj Andrzej,tu dalem ogolne a Puszka jednego z 13 wstawilem w temacie identyfikacja ryb to ten
suricade Opublikowano 28 Sierpnia 2016 #4 Opublikowano 28 Sierpnia 2016 Obsadę masz do wymiany. To już wiesz. Zastamów się nad wystrojem . Może nowy temat w podstawach gdzie podasz : wymiary , filtrację, parametry wody itd.
Maniek Opublikowano 28 Sierpnia 2016 Autor #5 Opublikowano 28 Sierpnia 2016 Hej, dzieki za informacje i,ze mnie prowadzicie po stronie , wiedzialem , ze zeszlismy z tematu w okreslaniu gatunkow ale odpowiadalem na pytania zadawane i tak sie wciagnalem. Spadam do podstaw
Rekomendowane odpowiedzi
Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto
Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.
Zarejestruj nowe konto
Załóż nowe konto. To bardzo proste!
Zarejestruj sięZaloguj się
Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.
Zaloguj się