Skocz do zawartości

Tło strukturalne płaskie od strony szyby


XGrzesX

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, XGrzesX napisał:

a w jakimś polskim sklepie można kupić tła aquadecor bo nie mogę znaleźć ?

 

Obawiam się że w żadnym bo wystarczy przeczytać to z ich strony internetowej

ORIGINAL AQUADECOR BACKGROUNDS ARE REGISTERED IN THE EUROPEAN REGION INTELLECTUAL PROPERTY OFFICE, AND CAN BE ORDERED ONLY FROM THIS WEBSITE ON THE PAGE ONLINE STORE.

więc sam możesz zamówić z tej strony

https://www.aquadecor.rs/en/onlineshop.php

ale najpierw wstaw dane by ci cenę pokazało to ci przejdzie zamawiać.

Ja ćwiczę teraz takie z płaskim tyłem takie i to już ludzkie pieniądze.

http://pl.aliexpress.com/item/Pet-supplies-Non-toxic-Eco-friendly-Hot-60x45cm-3D-Aquarium-Background-Plate-for-Fish-Aquatic-Pets/32698484467.html?spm=2114.010208.3.3.WdbYaY&ws_ab_test=searchweb201556_0,searchweb201602_2_10057_10056_10055_10037_10049_10033_10059_10032_10058_10017_10060_10061_10062_10064,searchweb201603_7&btsid=8185f5ba-4386-4098-801b-13950c9236ef

HTB1cuaWKVXXXXXyXVXXq6xXFXXXu.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem 3 sztuki i jak to zapakowali to im przesyłki nie przyjęła Poczta Chin do wysyłki - towar wrócił i przepakowali na dwie paczki i już ponownie wysłali - cały czas mam doskonały mailowy kontakt ze sprzedawcą więc na bierząco wiem co się dzieje ale dostawa się przedłużyła.

Dotarłem też do  właściwego producenta w Chinach i teraz się zastanawiam nad następnym zakupem, ale to grubsza sprawa :Dten ma nawet takie

200 x 60cm i grube na 30cm takie :D i też z tyłu płaskie więc w tym temacie jak najbardziej.

No a w grubości 30 cm to nawet duży kaseciak pod pompę nowej serii Jebao DCS 7000 w wycięciu się schowa -

 

aquarium background board 3D background wall aquarium background wall 3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, XGrzesX napisał:

deccorativo, skąd wiesz że one są płaskie z tyłu ? Pytałeś sprzedawcę ? Słabo trochę, że tną te tła na szerokość 30 cm bo do akwarium o długości 120 cm musiałbym 4 kawałki ustawiać obok siebie. 

czytaj ze zrozumieniem.

napisałem wyrażnie  " i grube na 30cm" czyli te kamulce wystają od tylnej szyby w głąb akwarium nawet na 30 cm

ale jest też gotowy wymiar tła dla ciebie

dł 120 x wysokość 60 x i wystają na 30cm :D

ale problem jest gdzie indziej.

te pierwsze z fotki na pewno płaskie a drugie pewności nie mam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

By using this site, you agree to our Warunki użytkowania.